О создании дополнительных оpганов Восточного упpавления внутpенних дел на тpанспоpте Министеpства внутpенних дел Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 8 сентябpя 1994 г. N 1011
В целях обеспечения государственных интересов Республики Казахстан, защиты прав, свобод и интересов граждан республики и в связи с принятием Министерством внутренних дел Республики Казахстан в свое оперативное обслуживание участников Среднеазиатской и Кыргызской железных дорог, проходящих по территории Республики Казахстан, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству внутренних дел Республики Казахстан выделить за счет имеющейся штатной численности 134 единиц и создать:
линейные отделения внутренних дел на станциях Сарыагач, Жетысай и линейные пункты милиции Восточного Управления внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан на станциях Дарбаза, Жилга, Шардара Южно-Казахстанской области;
линейные пункты милиции Восточного Управления внутренних дел на транспорте Министерства внутренних дел Республики Казахстан на станциях Мерке, Чалдавар Жамбылской области.
2. Министерству экономики Республики Казахстан, акционерному обществу "Республиканская контрактная корпорация "Казконтракт" выделить по заявке Министерства внутренних дел требуемое количество материально-технических и транспортных средств.
3. Главам Южно-Казахстанской и Жамбылской областных администраций выделить необходимые служебные помещения и оказать содействие в обеспечении квартирами сотрудников создаваемых подразделений транспортной милиции.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Шығыс iшкi iстер көлiк басқармасының қосымша органдарын құру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 8 қыркүйек 1994 ж. N 1011
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк мүддесiн қамтамасыз ету, республика азаматтарының құқықтарын, бостандығы мен мүдделерiн қорғау мақсатында және Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының аумағымен өтетiн Орта Азия және Қырғыз темiр жол учаскелерiне жедел қызмет көрсететiн болуына байланысты Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi өзiнде бар штат саны есебiнен 134 адам бөлiп:
- Оңтүстiк Қазақстан облысының Сарыағаш, Жетiсай станцияларында Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Шығыс iшкi iстер көлiк басқармасының тораптық бөлiмдерi мен Дарбаза, Жылға, Шардара станцияларында милицияның тораптық пункттерiн;
- Жамбыл облысының Мерке, Шалдабар станцияларында Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрлiгiнiң Шығыс iшкi iстер көлiк басқармасы милициясының тораптық пункттерiн құратын болсын.
2. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi,
"Казконтракт" республикалық контракт корпорациясы" акционерлiк
қоғамы iшкi iстер министрлiгiнiң өтiнiмi бойынша
материалдық-техникалық және көлiк құралдарының қажеттi санын
бөлсiн.
3. Оңтүстiк Қазақстан және Жамбыл облыстарының әкiмдерi
қажеттi үй-жай бөлiп, құрылатын көлiк милициясы бөлiмшелерiнiң
қызметкерлерiн пәтерлермен қамтамасыз етуге көмек көрсетсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi