Аммофосқа кеден тарифiн тоқтату туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 21 қыркүйек 1994 ж. N 1040. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Аммофосты экспортқа шығаруға жағдай жасау, оның өндiрiс көлемiн қолдау мақсатында, "Қазақстан Республикасының экспортталатын тауарларға кеден тарифi туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 11 қаңтардағы N 1499 Жарлығының 4-тармағы негiзiнде Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
Аммофос экспортына кеден тарифi тоқтатылсын (код ТН ВЭД 3105 бойынша).
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi

Об отмене таможенного таpифа на аммофос
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 21 сентябpя 1994 г. N 1040. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
В целях стимулирования экспортных поставок аммофоса, поддержания его объемов производства, на основании пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 11 января 1994 г. N 1499  U941499_   "О таможенном тарифе Республики Казахстан на экспортируемые товары" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Отменить таможенный тариф на экспорт аммофоса (код по ТН ВЭД 3105).
Премьер-министр
Республики Казахстан