О структуре центрального аппарата Министерства социальной защиты населения Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1994 г. N 1107. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1785 ~P951785.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства социальной защиты Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников центрального аппарата в количестве 98 единиц.
2. Разрешить Министерству социальной защиты населения Республики Казахстан иметь 3 заместителей Министра, в том числе одного первого.
Определить состав коллегии Министерства социальной защиты населения Республики Казахстан в количестве 7 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства социальной защиты населения Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 октября 1994 г. N 1107
Структура
центрального аппарата Министерства
социальной защиты населения Республики Казахстан
Управление организации пенсионного обслуживания (ведущее) Управление по делам ветеранов и инвалидов (ведущее) Управление по делам Пенсионного фонда (ведущее)
Управление экономики и финансирования (ведущее)
Отдел бухгалтерского учета
Юридический отдел
Отдел по делам протезирования, протезостроения и общественных
объединений инвалидов
Отдел вычислительных систем и организаций доставки пенсий
и пособий
Отдел кадровой работы и по общим вопросам

Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 4 қазан N 1107. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1785 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес, орталық аппарат қызметкерлерiнiң саны 98 адам шегiнде бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгiне министрдiң 3 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi
орынбасарын ұстауға рұқсат етiлсiн.
Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгiнiң алқа құрамы 7 адам болып белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 4 қызметтiк жеңiл автомобиль
лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 4 қазандағы
N 1107 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Халықты әлеуметтiк қорғау
министрлiгi орталық аппаратының
Құрылымы
Зейнетақымен қамтамасыз етудi ұйымдастыру басқармасы
(жетекшi)
Ардагерлер мен мүгедектер iстерi жөнiндегi басқарма (жетекшi)
Зейнетақы қоры жөнiндегi басқарма (жетекшi)
Экономика және қаржыландыру басқармасы (жетекшi)
Бухгалтерлiк есеп бөлiмi
Заң бөлiмi
Протездеу, протез құрастыру және мүгедектердiң қоғамдық
бiрлестiктерi жөнiндегi бөлiм
Есептеу жүйелерi және зейнетақы мен жәрдемақыларды таратып
берудi ұйымдастыру бөлiмi
Кадр жұмысы және жалпы мәселелер бөлiмi