О структуре центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 октября 1994 г. N 1126. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1814 ~P951814.
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 333 единиц.
2. Разрешить Министерству иностранных дел Республики Казахстан иметь 4 заместителей Министра, в том числе одного первого заместителя Министра, а также коллегию в количестве 13 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства иностранных дел Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 5 единиц.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 октября 1994 г. N 1126
Структура
центрального аппарата Министерства
иностранных дел Республики
Казахстан
Главное управление международных экономических отношений
и международных экономических организаций
Главное консульское управление
Главное управление политического анализа и планирования
Исполнительный секретариат
Главное управление ООН и специализированных международных
организаций
Главное договорно-правовое управление
Главное финансово-административное управление
Ведущее управление стран СНГ и Балтии
Ведущее управление стран Европы
Ведущее управление стран Америки
Ведущее управление стран Азии
Ведущее управление стран Ближнего, Среднего Востока и Африки
Ведущее управление госпротокола
Ведущее управление культурных связей и гуманитарного сотрудничества
и по делам ЮНЕСКО
Ведущее управление международной безопасности и контроля над
вооружениями
Ведущее управление кадров
Отдел переводческого обеспечения

Қазақстан Республикасының Сыртқы Iстер министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 7 қазан N 1126. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1814 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi орталық аппаратының Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы осы аппарат қызметкерлерiнiң саны 333 адамнан аспайтын мөлшерде қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiне
министрдiң 4 орынбасарын, оның iшiнде министрдiң бiр бiрiншi
орынбасарын, сондай-ақ 13 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат
етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгiнiң
орталық аппаратына 5 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 7 қазандағы
N 1126 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгi
орталық аппаратының
Құрылымы
Халықаралық экономикалық қатынастар және халықаралық
экономикалық ұйымдар Бас басқармасы
Бас консул басқармасы
Саяси талдау және жоспарлау Бас басқармасы
Атқару хатшылығы
БҰҰ және мамандандырылған халықаралық ұйымдар Бас басқармасы
Бас шарт-құқық басқармасы
Бас қаржы-әкiмшiлiк басқармасы
ТМД және Балтық елдерi жетекшi басқармасы
Европа елдерi жетекшi басқармасы
Америка елдерi жетекшi басқармасы
Азия елдерi жетекшi басқармасы
Таяу, Орта Шығыс және Африка елдерi жетекшi басқармасы
Мемлекеттiк Хаттама жетекшi басқармасы
Мәдени байланыстар мен гуманитарлық ынтымақтастық және
ЮНЕСКО iстерi жөнiндегi жетекшi басқарма
Халықаралық қауiпсiздiк және қару-жараққа бақылау жетекшi
басқармасы
Кадрлар жетекшi басқармасы
Аудармамен қамтамасыз ету бөлiмi