О сокpащении должности заместителя Министpа внутpенних дел Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 9 ноябpя 1994 г. N 1235
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 15 июля 1994 г. N 1795 U941795_ "О совершенствовании структуры органов государственной власти и управления и сокращении расходов на их содержание" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 30, ст. 338) Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
сократить должность заместителя Министра внутренних дел Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң орынбасары лауазымын қысқарту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 9 қараша 1994 ж. N 1235
"Мемлекеттiк өкiмет пен басқару органдарының құрылымын
жетiлдiру және оларды ұстауға жұмсалатын шығынды қысқарту туралы"
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1994 жылғы 15 шiлдедегi
N 1795
U941795_
Жарлығына сәйкес (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы,
1994 ж., N 30, 338-бап) Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Iшкi iстер министрiнiң орынбасары
лауазымы қысқартылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi