О структуре центрального аппарата Агентства по атомной энергии Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 ноября 1994 г. N 1264. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 июля 2005 г. N 781
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить согласованную с Министерством финансов Республики Казахстан структуру центрального аппарата Агентства по атомной энергии Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 30 единиц.
2. Разрешить Агентству по атомной энергии Республики Казахстан иметь 1 заместителя генерального директора, а также коллегию в количестве 5 человек.
3. Установить для центрального аппарата Агентства по атомной энергии Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
Премьер-министр Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 14 ноября 1994 г. N 1264
Структура
центрального аппарата Агентства
по атомной энергии Республики Казахстан
Отдел ядерной безопасности (ведущий)
Отдел государственной системы учета и контроля
ядерных материалов и материалов двойного назначения
(ведущий)
Научно-технический отдел (ведущий)
Отдел радиологии и утилизации радиоактивных отходов (ведущий)
Отдел по физической защите и режимно-секретной работе (ведущий)
Отдел обслуживания финансов и бухгалтерского учета (самостоятельный)

Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөнiндегi агенттiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң қаулысы 14 қараша 1994 ж. N 1264. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 27 шілдедегі N 781 қаулысымен
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөнiндегi агенттiгi орталық аппаратының Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен келiсiлген құрылымы қосымшаға сәйкес, осы аппарат қызметкерлерiнiң саны шегiнде 30 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөнiндегi агенттiгiне бас директордың 1 орынбасарын, сондай-ақ 5 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Атом энергиясы жөнiндегi  агенттiгiнiң орталық аппараты үшiн қызметтiк 2 жеңiл автомобиль  лимитi белгiленсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 14 қарашадағы
N 1264 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Атом энергиясы
жөнiндегi агенттiгi орталық аппаратының
Құрылымы
Ядролық қауiпсiздiк бөлiмi (жетекшi)
Ядролық және екi мақсатта қолданылатын материалдарға
мемлекеттiк есеп пен бақылау жүйесi бөлiмi (жетекшi)
Ғылыми-техникалық бөлiм (жетекшi)
Радиология және радиоактивтi қалдықтарды кәдеге жарату бөлiмi
(жетекшi)
Физикалық қорғау және тәртiп-құпия жұмыс жөнiндегi бөлiм
(жетекшi)
Қызмет көрсету, қаржы және бухгалтерлiк есеп бөлiмi (дербес)