О стpуктуpе центpального аппаpата Министеpства пpомышленности и тоpговли Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 22 декабpя 1994 г. N 1445. Утратило силу - постановлением Пpавительства РК от 19 декабpя 1995 г. N 1809 ~P951809
1. Утвердить стуктуру центрального аппарата Министерства промышлености и торговли Республики Казахстан согласно приложению.
2. Разрешить Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан иметь 5 заместителей Министра, в том числе одного первого заместителя Министра, а также коллегию в количестве 17 человек. Увеличить на 41 единицу предельную штатную численность работников центрального аппарата Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан.
3. Установить, что директора департаментов приравниваются по
правам и уровню должностных окладов к заместителям Министра.
4. Пункт 4 утратил силу - постановлением Правительства РК
от 2 ноября 1995 г. N 1442.
5. Министерству промы.ленности и торговли совместно с
Министерством юстиции Республики Казахстан и другими заинтересованными
министерствами и ведомствами в месячный срок внести проект постановления
Кабинета Министров Республики Казахстан о приведении ранее принятых
решений Правительства в соответствие с настоящим постановлением.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 22 декабря 1994 г. N 1445
Структура
центрального аппарата Министерства
промышленности и торговли Республики Казахстан
<*>
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением
Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 июля
1995 года N 1000.
Департамент внутренней торговли
Департамент по черной металлургии
Департамент по цветной металлургии
Департамент химических производств
Департамент машиностроения
Департамент оборонной промышленности
Главное управление по промышленной и торговой политике
Главное управление международной торговли
Главное управление по торгово-экономическим связям с зарубежными
странами
Главное управление экономики, санации предприятий и рыночных отношений Управление бухгалтерского учета, финансового обеспечения, кадровой политики и спецработ (ведущее)
Управление регулирования внешнеэкономической деятельности (ведущее)
Управление товаров народного потребления
Управление охраны труда, экологии и энергосбережения
Договорно-правовой отдел (ведущий)
Отдел мобилизационной подготовки и гражданской обороны
Государственная торговая инспекция
Общий отдел

Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1994 жылғы 22 желтоқсан N 1445. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995.12.19. N 1809 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiне министрдiң 5 орынбасарын, оның iшiнде - министрдiң бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ 17 адамнан тұратын алқа ұстауға рұқсат етiлсiн. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгiнiң орталық аппараты қызметкерлерiнiң шектi штаттық саны 41 адамға көбейтiлсiн.
3. Департаменттердiң директорлары құқықтық жағынан және
лауазымдық жалақыларының деңгейi бойынша министрдiң орынбасарына
теңестiрiледi деп белгiленсiн.
(4)
<*>
Ескерту. 4-шi тармақ күшiн жойды - ҚРМК-нiң 1995.11.02.
N 1442 қаулысымен.
5. Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi
Әдiлет министрлiгiмен, басқа да мүдделi министрлiктермен және
ведомстволармен бiрлесе отырып, бiр ай мерзiмде бұрын қабылдаған
үкiмет шешiмдерiн осы қаулыға сәйкестендiру туралы Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетi қаулысының жобасын ұсынатын болсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1994 жылғы 22 желтоқсандағы
N 1445 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда
министрлiгi орталық аппаратының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Iшкi сауда департаментi
Қара металлургия департаментi
Түстi металлургия департаментi
Химия өндiрiсi департаментi
Машина жасау департаментi
Қорғаныс өнеркәсiбi департаментi
Өнеркәсiп және сауда саясаты жөнiндегi бас басқарма
Халықаралық сауда бас басқармасы
Шет елдермен сауда-экономикалық байланыс жөнiндегi
бас басқарма
Экономика, кәсiпорындарды санкциялау және нарық қатынастары
бас басқармасы
Бухгалтерлiк есеп, қаржыландыру, кадр саясаты және арнаулы
жұмыстар басқармасы /жетекшi/
Сыртқы экономикалық қызметтердi реттеу басқармасы /жетекшi/
<*>
Халық тұтыну тауарлары басқармасы
Мемлекеттiк сауда инспекциясы
Жалпы бөлiм
Еңбектi қорғау, экология және энергияны сақтау басқармасы
<*>
Шарт-құқық жетекшi бөлiмi (жетекшi)
<*>
Жұмылдыру даярлығы мен азаматтық қорғаныс бөлiмi
<*>
Ескерту. Қосымшаға толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлген -
ҚРМК-нiң 1995.07.19. N 1000 қаулысымен.