О пpоведении в 1999 году Пеpеписи населения в Республике Казахстан
Постановление Кабинета Министpов Республики Казахстан от 3 апpеля 1995 г. N 389
В целях получения важнейших сведений о населении как в целом по стране, так и по отдельным ее регионам, а также других данных, необходимых для определения перспектив социально-экономического развития, Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Провести очередную Перепись населения в Республике Казахстан в январе 1999 года.
2. Возложить подготовку, проведение, обработку, аналитическое обобщение и публикацию результатов Переписи населения 1999 года в Республике Казахстан на Государственный комитет Республики Казахстан по статистике и анализу и его региональные органы.
3. Государственному комитету Республики Казахстан по статистике и анализу в месячный срок внести в Кабинет Министров Республики Казахстан предложение об образовании Республиканской комиссии содействия Переписи населения 1999 года в Казахстане.
4. Министерству финансов Республики Казахстан по заявкам Государственного комитета Республики Казахстан по статистике и анализу предусматривать в 1995-2001 годах в бюджете республики целевое выделение средств на финансирование подготовки, проведения,
обработки, аналитического обобщения и публикации результатов
Переписи населения, а также на финансирование научных исследований в
области разработки методологии проведения Переписи населения и
приобретение технических средств и технологии обработки ее
материалов.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасында 1999 жылы Халық санағын жүргiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 3 сәуiр 1995 ж. N 389
Бүкiл ел бойынша да, оның жекелеген аймақтары бойынша да халық туралы аса маңызды мәлiметтер, сондай-ақ әлеуметтiк-экономикалық дамудың келешегiн анықтау үшiн қажет басқа да деректер алу мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасында кезектi Халық санағы 1999 жылғы қаңтарда жүргiзiлсiн.
2. 1999 жылғы Халық санағына әзiрлiк жасау, оны өткiзу, өңдеу нәтижесiн талдап қорыту мен жариялау Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне және оның аймақтық органдарына жүктелсiн.
3. Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi бiр ай мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiне Қазақстанда 1999 жылы Халық санағын жүргiзуге жәрдемдесетiн Республикалық комиссия құру туралы ұсыныс енгiзсiн.
4. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң өтiнiмдерi бойынша 1995-2001 жылдары республика бюджетiнде Халық санағына әзiрлiк жасауды, оның өткiзудi, өңдеудi, нәтижесiн талдап қорыту мен жариялауды қаржыландыруға, сондай-ақ Халық санағын жүргiзудiң әдiснамасын жасау саласындағы ғылыми зерттеулердi қаржыландыруға және техникалық құралдар мен оның материалдарын өңдеу технологиясын сатып алуға арналған қаражаттың нысаналы бөлiнуiн көздесiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары