О либерализации торговой надбавки на хлеб, хлебобулочные изделия, пшено, крупу манную, муку, реализуемую взамен печеного хлеба, и комбикорма
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 апреля 1995 г. N 437. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 марта 2003 г. N 258
Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Отменить с 10 апреля 1995 года единые по республике предельные размеры торговых надбавок на хлеб, хлебобулочные изделия, пшено, крупу манную, муку, реализуемую взамен печеного хлеба, и комбикорма.
2. Главам местных администраций, Государственному комитету Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике, Министерству промышленности и торговли Республики Казахстан совместно с Казпотребсоюзом:
принять меры по обеспечению поэтапной либерализации торговой надбавки на хлебную продукцию;
усилить контроль за строгим соблюдением торгующими организациями и предприятиями порядка формирования издержек обращения, установления и применения торговых надбавок на указанную продукцию.
3. Признать утратившими силу с 10 апреля 1995 года пункт 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 октября 1994 г. N 1163 "О либерализации цен на хлеб, хлебобулочные изделия, пшено, крупу манную, муку, реализуемую взамен печеного хлеба, и комбикорма" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 472).
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан

Нанға, нан-тоқаш тағамдарына, тарыға, ұнтақ жармаға, пiсiрiлген нан орнына сатылатын ұнға және құрама жемге сауда үстемесiн ырықтандыру туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 сәуiрдегi N 437 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 17 наурыздағы N 258 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Республика бойынша нанға, нан-тоқаш тағамдарына, тарыға, ұнтақ жармаға, пiсiрiлген нан орнына сатылатын ұнға және құрама жемге сауда үстемесiнiң бiрыңғай шектi мөлшерi 1995 жылғы 10 сәуiрден бастап жойылсын.
2. Жергiлiктi әкiмдер, Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi Қазтұтыну одағымен бiрлесе отырып:
нан өнiмдерiне сауда үстемесiн кезең-кезеңiмен ырықтандыруды қамтамасыз ету жөнiнде шаралар қолдансын;
сауда ұйымдары мен кәсiпорындарының аталған өнiмдерге айналым шығасысын қалыптастыру, сауда үстемесiн қою мен қолдану тәртiбiн қатаң сақтауына бақылауды күшейтсiн.
3. "Нанның, нан-тоқаш тағамдарының, тарының, ұнтақ жарманың, пiсiрiлген нан орнына сатылатын  ұнның және құрама жемнiң бағасын ырықтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 11 қазандағы N 1163 қаулысының  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж ., N 44, 472-бап) 2-тармағы 1995 жылдың 10 сәуiрiнен бастап күшiн жойған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары