Вопросы Комитета по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1995 г. N 719. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 17 мая 1996 г. N 609 ~P960609
Во исполнение постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 февраля 1995 г. N 157 P950157_ "О реорганизации Государственной акционерной компании "Балык" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
1. Установить предельную численность центрального аппарата Комитета по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан (Казрыбкомитет) в количестве 20 единиц (без персонала по охране и обслуживанию здания).
Разрешить Комитету по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан иметь одного заместителя Председателя Комитета и коллегию в количестве 5 человек.
2. Установить, что:
финансирование Казахской государственной инспекции безопасности мореплавания и портового надзора флота рыбной промышленности, учебных заведений, рыбопитомников, нерестово-вырастных хозяйств и рыбоводных заводов, регулирование деятельности которых возложено на Комитет по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан, а также рыбоводно-мелиоративных работ на рыбохозяйственных водоемах осуществляется за счет республиканского бюджета;
назначение заместителя Председателя указанного Комитета и утверждение членов его коллегии являются компетенцией Министра сельского хозяйства Республики Казахстан:
решения, принятые Комитетом по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан в пределах его полномочий, являются обязательными для всех хозяйствующих органов, предприятий и учреждений рыбной отрасли вне зависимости от их юридического статуса и форм собственности.
3. Министерству финансов Республики Казахстан выделить необходимые ассигнования на содержание Комитета по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Установить Комитету по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 2 единиц.
5. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в месячный срок разработать и утвердить Положение о Комитете по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан.
6. Распространить на Председателя Комитета по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан условия материально-бытового и медицинского обслуживания, установленные для соответствующих работников министерств и ведомств.

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жанындағы Балық шаруашылығы жөнiндегi комитеттiң мәселелерi
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 19 мамыр N 719. Күшi жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996.05.17. N 609 қаулысымен.
"Балық" мемлекеттiк акционерлiк компаниясын қайта құру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 ақпандағы N 157 қаулысын орындау мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жанындағы Балық шаруашылығы жөнiндегi комитет (Қазбалықкомитетi) аппаратының шектi саны 20 адам болып бекiтiлсiн (үй-жайды күзететiндер және оған қызмет көрсететiндер бұған кiрмейдi).
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы Балық шаруашылығы жөнiндегi комитетке Комитет төрағасының бiр орынбасарын және құрамы 5 адамнан тұратын алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
2. Балық өнеркәсiбi флотының теңiзде жүзу қауiпсiздiгi мен порттық қадағалау қазақ мемлекеттiк инспекциясын, қызметтерiн реттеп отыру Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жанындағы Балық шаруашылығы жөнiндегi комитетке жүктелген оқу орындарын, балық питомниктерiн, уылдырық шашу - балық өсiру шаруашылықтары мен балық өсiретiн зауыттарды, сондай-ақ балық шаруашылығы су қоймаларындағы балық өсiру-мелиорациялық жұмыстарды қаржыландыру республикалық бюджет есебiнен жүзеге асырылады;
осы Комитет төрағасының орынбасарын тағайындау және оның алқа мүшелерiн бекiту Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрiнiң құзырына жатады;
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жанындағы Балық шаруашылығы комитетiнiң өз құзыры шегiнде қабылдаған шешiмдерiн орындау балық шаруашылығы саласының барлық шаруашылық жүргiзушi органдары, кәсiпорындары мен мекемелерi үшiн олардың заңдық мәртебесiне және меншiк нысанына қарамастан мiндеттi болып табылады деп белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi жанындағы Балық шаруашылығы жөнiндегi комитеттi ұстауға қажеттi қаржы бөлсiн.
4. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жанындағы Балық шаруашылығы жөнiндегi комитетке 2 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
5. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi бiр ай мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жанындағы Балық шаруашылығы жөнiндегi комитет туралы Ереженi әзiрлеп, бекiтсiн.
6. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жанындағы Балық шаруашылығы жөнiндегi комитеттiң төрағасына министрлiктер мен ведомстволардың тиiстi қызметкерлерi үшiн белгiленген тұрмыстық-материалдық және медициналық қызмет көрсету шаралары қолданылсын.

7. Государственному Комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом решить вопрос о размещении аппарата Комитета по рыбному хозяйству при Министерстве сельского хозяйства Республики Казахстан.
Премьер-министр
Республики Казахстан

7. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң жанындағы балық шаруашылығы жөнiндегi комитеттiң аппаратын орналастыру туралы мәселенi шешсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi