Об утверждении перечня специализированной сельскохозяйственной техники, по которой производители сельскохозяйственной продукции освобождаются от уплаты налога на транспортные средства
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 7 июля 1995 г. N 938. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 26 ноября 2001 года N 1519 (P011519)
В целях реализации Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 24 апреля 1995 г. N 2235  Z952235_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Кабинет Министров Республики Казахстан постановляет:
Утвердить перечень специализированной сельскохозяйственной техники, по которой производители сельскохозяйственной продукции освобождаются от уплаты налога на транспортные средства, согласно приложению.
Первый заместитель
Премьер-министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Кабинета Министров
Республики Казахстан
от 7 июля 1995 г. N 938
Перечень
специализированной
сельскохозяйственной техники
Сноска. Перечень дополнен постановлением Правительства РК от 31 января 1996 г. N 129.
Автомобили-цистерны (молоковозы)
Автомобили ветеринарной службы
Автозообиологические лаборатории
Автокормовозы
Автопогрузчики сельскохозяйственного назначения
Автозаправщики сеялок
Автомашины для внесения удобрений
Автозагрузчик самолетов минеральными удобрениями и ядохимикатами
Авторазбрасыватель приманок
Автотранспортировщики штабелей тюков
Колесные тракторы, самоходные шасси и мобильные энергетические
средства
Жатки самоходные
Зерноуборочные комбайны
Самоходные косилки
Кормоуборочные комбайны
Стогообразователи
Ботвоуборочные машины
Уборочные комбайны (по сбору корнеплодов, картофеля, томатов,
зеленого горошка и др.)
Воздушное судно АН-2 С/Х<*>

Ауыл шаруашылығы өнiмдерiн өндiрушiлер көлiк құралдарына салық төлеуден босатылатын мамандандырылған ауыл шаруашылығы техникаларының тiзбесiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң Қаулысы 1995 жылғы 7 шiлдедегi N 938. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.11.26. N 1519 қаулысымен. ~P011519
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы
24 сәуiрдегi N 2235
Z952235_
Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру
мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi
қаулы етедi:
Ауыл шаруашылығы өнiмдерiн өндiрушiлер көлiк құралдарына
салық төлеуден босатылатын мамандандырылған ауыл шаруашылығы
техникаларының тiзбесi қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 7 шiлдедегi
N 938 қаулысына
қосымша
Мамандандырылған ауыл шаруашылығы техникаларының
Тiзбесi
Автомобиль-цистерналар (сүттасығыштар)
Мал дәрiгерлiгi қызметiнiң автомобильдерi
Автозообиологиялық лабораториялар
Автоазық тасымалдағыш
Ауыл шаруашылығына арналған автотиеуiштер
Сепкiштерге автомайқұйғыштар
Тыңайтқыш енгiзуге арналған автомашиналар
Ұшақтарға минералды тыңайтқыштарды және улы химикаттарды
автотиеуiштер
Автотұзазықжемшашқыш
Тең штабельдерiн автотасымалдауыш
Дөңгелектi тракторлар, өзi жүретiн шассилер және  оңтайлы
энергетика құралдары
Өзi жүретiн дестелегiштер
Астық жинайтын комбайндар
Өзi жүретiн шөп шапқыштар
Азық жинауыш комбайндар
Маялағыштар
Пәлек жинайтын машиналар
Жиын-терiн комбайндары (тамыржемiстiлердi, картопты, томатты,
көк бұршақты және басқаларды жинауға арналған).
АН-2 С/Х әуе кемесi
Ескерту. Тiзбе толықтырылды - ҚР Үкiметiнiң 1996.01.31.
N 129 қаулысымен.
P960129_