О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 года N 455
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 сентября 1995 года N 1240. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2010 года N 930
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 13.09.2010 N 930.
В целях обеспечения служебными жилыми помещениями некоторых категорий работников сельского хозяйства Кабинет Министров постановляет:
Пункт 14 Перечня категорий работников, которым предоставляются служебные помещения, утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 3 июня 1993 г. N 455 P930455_ "Об утверждении перечня работников, которым предоставляются служебные жилые помещения" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 21, ст. 262) после слов "работники совхозов" дополнить словами "начальники, ветеринарные врачи, ветеринарные фельдшеры, ветеринарные санитары и сторожа пограничных и транспортных контрольных ветеринарных пунктов государственного ветеринарного надзора на границе и транспорте".
Премьер-министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 3 маусымдағы N 455 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 8 қыркүйектегі N 1240 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 қыркүйектегі № 930 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2010.09.13 № 930 Қаулысымен.
Ауыл шаруашылығы қызметкерлерiнiң кейбiр санаттарын қызметтiк тұрғын үйлермен қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi қаулы етедi:
"Қызметтiк үй-жай берiлетiн қызметкерлер тiзбесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 3 маусымдағы N 455 P930455_ қаулысымен бекiтiлген Қызметтiк үй-жай берiлетiн қызметкерлер санаттары тiзбесiнiң 14-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 21, 262-бап) "совхоз жұмысшылары" деген сөздерден кейiн "шекарадағы және көлiктегi мемлекеттiк ветеринарлық қадағалаудың шекара және көлiктiк ветеринарлық бақылау пункттерiнiң бастықтары, мал дәрiгерлерi, ветеринар фельдшерлерi, ветеринар санитарлық және күзетшiлерi" деген сөздермен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi