Об отсрочке по платежам в бюджет предприятий нефтегазовой отрасли
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 ноября 1995 г. N 1444. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 мая 1998 г. N 431 ~P980431.
Учитывая тяжелое финансовое состояние предприятий нефтегазовой отрасли, Правительство Республики Казахстан постановляет:
Продлить до 1 января 1996 года действие пункта 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 апреля 1995 г. N 546 "О дополнительных мерах по обеспечению сельскохозяйственных товаропроизводителей горюче-смазочными материалами для проведения весенних полевых работ в 1995 году" в части предоставления предприятиям Министерства нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан, осуществляющим поставку нефтепродуктов для сельского хозяйства и имеющим задолженность по платежам в бюджет 1995 года, права направлять на выплату заработной платы и другие неотложные нужды 50 процентов поступающих на их расчетные счета денежных средств, а оставшиеся 50 процентов этих средств зачислять в бюджет.
Премьер-Министр
Республики-Казахстан

Мұнайгаз саласындағы кәсiпорындардың бюджетке төлемдерiнiң мерзiмiн ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң ҚАУЛЫСЫ 1995 жылғы 2 қараша N 1444. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.05.13. N 431 қаулысымен. ~P980431
Мұнайгаз саласындағы кәсiпорындардың қаржылық жай-күйiнiң ауыр екенiн ескерiп Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1995 жылы көктемгi егiс жұмыстарын жүргiзу үшiн ауыл шаруашылығы тауар өндiрушiлерiн жанар-жағармай материалдарымен қамтамасыз ету жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 26 сәуiрдегi N 546 қаулысының 1-тармағындағы Қазақстан Республикасы Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгiнiң ауыл шаруашылығы үшiн мұнай өнiмдерiн жiберудi iске асырған және 1995 жылғы бюджетке төлемдер бойынша берешектерi бар кәсiпорындарға олардың есеп айырысу есепшотына түскен ақшалай қаражаттың 50 процентiн жалақы мен басқа да шұғыл мұқтаждарды төлеуге жұмсау, бұл қаржының қалған 50 процентiн бюджеттiң есебiне жiберу құқығын беру бөлiгiнiң қолданылуы 1996 жылдың 1 қаңтарына дейiн ұзартылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi