О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 августа 1995 г. N 1154
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 1995 г. N 1497
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в приложение 2 к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 августа 1995 г. N 1154 P951154_ "О продаже части государственного пакета акций приватизированных предприятий на фондовой бирже" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 28, ст.347) следующее изменение:
исключить из Перечня предприятий, преобразованных в акционерные общества, государственный пакет акций которых подлежит в 1995 году продаже на Центральноазиатской фондовой бирже, слова "АО " Цемент".
2. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в установленном порядке передать государственный пакет акций акционерного общества "Цемент" Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации для реализации в соответствии с действующим законодательством.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 тамыздағы N 1154 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 9 қарашадағы N 1497
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Жекешелендiрiлген кәсiпорындардың мемлекеттiк акциялар пакеттерiнiң бiр бөлiгiн қор биржасында сату туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 тамыздағы N 1154 P951154_ қаулысының /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 28, 347-бап/ 2 қосымшасына мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
мемлекеттiк акциялар пакеттерi 1995 жылы Орталық Азия қор биржасында сатылуға тиiстi акционерлiк қоғамдарға айналдырылған кәсiпорындардың тiзбесiнен "Цемент" АҚ" сөздерi алынып тасталсын.
2. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Цемент" акционерлiк қоғамының мемлекеттiк акциялар пакетiн Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне сату үшiн, қолданылып жүрген заңдарға сәйкес, белгiленген тәртiппен берсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi