О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 мая 1995 г. N 730
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1995 г. N 1559
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 мая 1995 г. N 730 "О предельных ассигнованиях на содержание органов государственного управления и правоохранительных органов на 1995 год" следующие изменения:
в приложении 1 "Распределение расходов на содержание органов государственного управления Республики Казахстан на 1995 год" к указанному постановлению в строке "Комитет по национальной политике" цифры "21056" и "2832" заменить цифрами "24996" и "3754";
в строчке "Итого по министерствам и ведомствам" цифры "1948789" и "519330" заменить цифрами "1952729" и "520252";
в строке "Ассигнования на расходы, связанные с образованием новых структур государственного управления" цифру "324328" заменить цифрой "320388".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 мамырдағы N 730 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1995 жылғы 16 қарашадағы N 1559
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Мемлекеттiк басқару органдары мен құқық қорғау органдарын ұстауға 1995 жылға бөлiнетiн шектi қаражат туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 25 мамырдағы N 730 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
аталған қаулыға "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк басқару органдарын ұстауға 1995 жылға арналған шығыстарды бөлу" деген N 1 қосымшасының "Ұлттық саясат жөнiндегi комитет" жолындағы "21056" және "2832" сандары "24996" және "3754" сандарымен алмастырылсын;
"Министрлiктер мен ведомстволар бойынша жиыны" деген
жолдағы "1948789" және "519330" сандары "1952729" және "520252"
сандарымен алмастырылсын;
"Мемлекеттiк басқарудың жаңа құрылымдарының пайда болуына
байланысты шығыстарға арналған қаражат" жолындағы "324328" саны
"320388" санымен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-министрi