О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 января 1996 г. N 15. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1996 г. N 1747. ~P961747
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974 P950974_ "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 281) следующее изменение:
по строке "Огнестрельное и газовое оружие (кроме приобретаемого для нужд органов государственной власти) цифру "40" заменить цифрой "20".
2. Установленная ставка акциза на огнестрельное и газовое оружие (кроме приобретаемого для нужд органов государственной власти) применяется с 10 января 1996 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 5 қаңтар N 15. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.31. N 1747 қаулысымен. ~P961747
Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. "Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн акциздеуге жататын тауарларға және құмар ойындар бизнесiне арналған акциздердiң ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 P950974_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 281-құжат) мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
"Ататын және газ қаруы (мемлекеттiк өкiмет органдары үшiн сатып алынғандардан басқа)" деген жолдағы "40" саны "20" санына алмастырылсын.
2. Ататын және газ қаруына (мемлекеттiк өкiмет органдары үшiн сатып алынғандардан басқа) белгiленген акциздер ставкасы 1996 жылғы 10 қаңтардан бастап қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi