Об инвестиционной программе Республики Казахстан на 1996 год<*> Сноска. Постановление дополнено приложением 1а (секретно) - постановлением Правительства РК от 25 ноября 1996 г. N 1446 ~P961446.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 141
В целях реализации Программы действий Правительства по углублению реформ на 1996-1998 годы, проведения единой инвестиционной политики на среднесрочный период Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить:
перечень инвестиционных проектов, финансируемых в 1996 году за счет иностранных кредитов, предоставляемых под гарантии Республики Казахстан и за счет займов международных финансовых организаций (приложение 1);
перечень инвестиционных проектов, финансируемых за счет займов международных финансовых организаций и софинансируемых из республиканского бюджета в 1996 году (приложение 2);
перечень приоритетных объектов, финансируемых за счет кредитов, выделяемых государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан из республиканского бюджета в 1996 году (приложение 3);
перечень объектов целевых республиканских программ, объектов производственного назначения и социальной сферы, финансируемых за счет средств республиканского бюджета в 1996 году на безвозвратной основе (приложение 4).
2. Министерству финансов и Министерству экономики Республики Казахстан в месячный срок по согласованию с Национальным Банком Республики Казахстан разработать механизм и внести в Правительство Республики Казахстан предложения по софинансированию проектов и распределению рисков совместно с коммерческими банками и конечными заемщиками.
3. Министерству финансов и государственному Экспортно-импортному банку Республики Казахстан заключить соглашения об обеспечении гарантий Республики Казахстан по иностранным кредитам и соглашения с внутренними заемщиками по возврату средств (приложения 1-3).
4. Министерству экономики совместно с Министерством финансов Республики Казахстан при неудовлетворительном ходе заключения кредитных соглашений и освоения выделенных финансовых ресурсов по отдельным объектам вносить в Правительство Республики Казахстан предложения о корректировке перечней инвестиционных проектов и объектов целевых республиканских программ (приложения 1, 2, 4).
5. Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом, Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации при приватизации объектов, указанных в приложениях к настоящему постановлению, внести по согласованию с Министерством финансов и Министерством экономики Республики Казахстан предложения по пересмотру условий финансирования объектов.

Қазақстан Республикасының 1996 жылға арналған инвестициялық бағдарламасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 2 ақпандағы N 141
ЕСКЕРТУ. Қаулы 1а-қосымшамен толықтырылды (құпия) - ҚРҮ-нiң 1996.11.25. N 1446 қаулысымен .
1996-1998 жылдарға арналған Үкiметтiң iс-қимыл бағдарламасын жүзеге асыру, орташа мерзiмдiк кезеңге бiрыңғай инвестициялық саясат жүргiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Мыналар бекiтiлсiн:
- Қазақстан Республикасының кепiлдiгiмен берiлген шет елдiк кредиттердiң есебiнен және халықаралық қаржы ұйымдарының займдары есебiнен 1996 жылы қаржыландырылатын инвестициялық жобалардың тiзбесi /1 қосымша/;
- 1996 жылы халықаралық қаржы ұйымдарының займдарының есебiнен қаржыландырылатын және республикалық бюджеттен қоса қаржыландырылатын инвестициялық жобалардың тiзбесi /2 қосымша/;
- Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiне 1996 жылы республикалық бюджеттен бөлiнетiн кредиттер есебiнен қаржыландырылатын басым объектiлердiң тiзбесi /3 қосымша/;
- 1996 жылы республикалық бюджеттен қайтарымсыз негiзде қаржыландырылатын мақсатты республикалық бағдарламалар объектiлерiнiң, өндiрiстiк мақсаттағы және әлеуметтiк сала объектiлерiнiң тiзбесi /4 қосымша/.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi және Экономика министрлiгi Қазақстан Республикасының Ұлттық банкiмен келiсiп тетiгiн әзiрлесiн және коммерциялық банктермен және түпкiлiктi займшылармен жобаларды қоса қаржыландыру және қауiптi бiрге көтеру жөнiндегi ұсыныстарын Қазақстан Республикасының Үкiметiне бiр ай мерзiмде енгiзсiн.
3. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi мен мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi шетелдiк кредиттер және қаржы қайтарымы бойынша iшкi займшылармен келiсiмдер жөнiндегi Қазақстан Республикасының кепiлдiктерiн қамтамасыз ету туралы келiсiм жасасын /1-3 қосымшалар/.
4. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп жекелеген объектiлер бойынша кредит келiсiмдерiн жасау және бөлiнген қаржы ресурстарын игерудiң барысы қанағаттанғысыз жүрген жағдайда, мақсатты республикалық бағдарламалар инвестициялық жобалары мен объектiлерiнiң тiзбелерiне түзету туралы ұсыныстарын Қазақстан Республикасының Үкiметiне енгiзсiн. /1, 2, 4 қосымшалар/.
5. Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi, Қазақстан Республикасының жекешелендiру жөнiндегi комитетi осы қаулыға қосымшаларда аталған объектiлердi жекешелендiру кезiнде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi және Экономика министрлiгiмен келiсiп, объектiлердi қаржыландырудың шарттарын қайта қарау жөнiнде ұсыныстар енгiзсiн.

6. Министерству экономики совместно с Министерством финансов Республики Казахстан и с участием государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан и Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом в месячный срок внести предложения по направлениям использования объектов, указанных в постановлении Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 апреля 1995 г. N 508 "Об инвестиционной программе Республики Казахстан на 1995 год, финансируемой за счет централизованных внутренних источников" и не вошедших в приложения 3-4 настоящего постановления, имея в виду консервацию объектов либо их приватизацию, или передачу на баланс акимов.
7. Комитету финансово-валютного контроля при Министерстве финансов Республики Казахстан установить контроль за целевым использованием средств на строительство объектов, предусмотренных настоящим постановлением (приложения 1, 2, 4).
8. Государственному комитету Республики Казахстан по статистике и анализу обеспечить представление информации о ходе строительства объектов, предусмотренных настоящим постановлением, по приложениям 1, 2 - ежеквартально, по приложениям 3, 4 - ежемесячно.
9. Установить, что ходатайства акимов административно-территориальных единиц, руководителей министерств, ведомств и хозяйствующих субъектов и выделении средств республиканского бюджета на строительство новых объектов, не предусмотренных настоящим постановлением рассмотрению не подлежат.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 141
П Е Р Е Ч Е Н Ь
инвестиционных проектов, финансируемых в 1996 году
за счет иностранных кредитов, предоставляемых под
гарантии Республики Казахстан и за счет займов
международных финансовых организаций <*>
Сноска. Строка, порядковый номер которой 6 - в редакции постановления Правительства Республики Казахстан от 14 марта 1996 г. N 316; дополнено строкой 10 - постановлением Правительства РК от 6 мая 1996 г. N 566; дополнено строками 11,12 постановлением Правительства РК от 11 июля 1996 г. N 892 P960892_ ; дополнено строками 13,14 постановлением Правительства РК от 27 сентября 1996 г. N 1183 P961183_ ; дополнено строкой - постановлением Правительства РК от 20 сентября 1996 г. N 1152 P961152_ ; внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 25 ноября 1996 г. N 1446
P961446_
.
Приложение 1 - дополнено строками, порядковые номера 17
и 18, постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 декабря
1996 г. N 1478; строка "Итого" - с изменениями, внесенными
постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 1996
г. N 1478
P961478_
.
--------------------------------------------------------------------
N !   Донор   !    Наименование проекта    !  Сумма  ! Конечный
п/п!           !                            ! проекта ! заемщик
--------------------------------------------------------------------
1.  Канада     Строительство Карачаганакской
Чехия      малотоннажной установки по
Израиль    производству топлива
(постановление Кабинета                АСП "Конден-
Министров Республики Казахстан 44,5    сат", Запад-
от 26 июня 1995 г. N 878)      млн. $  но-Казахстан-
ская область
2.  Эксимбанк  Строительство гостиницы "Астана",
США        г. Акмола (постановление
Кабинета Министров Республики
Казахстан от 10 октября        66,5    АО "Акмола-
1995 г. N 1312)               млн.$    стройинвест"
3. KFW         Реализация секторной программы         Управление
Германия    "Железная дорога" (поставка            Алматинской
запасных частей для пассажирских       железной
вагонов)                       4,5     дороги, АО
млн.ДМ   "Рысты-АЭВРЗ"
4. KFW         Реализация секторной программы         АО "Жамбыл-
Германия    "Легкая промышленность (поставка       обувь", АО
запасных частей)"              5       "Акку", АО
млн.ДМ   "Надежда", АО
"Алматы Килем"
5. KFW         Реализация секторной программы         По перечню
Германия    "Строительная индустрия"       37      Минстроя
млн.ДМ   Республики
Казахстан

6. Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi Қаржы министрлiгiмен бiрлесiп және Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiнiң және Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң қатысуымен "Орталықтандырылған iшкi қаражат көздерi есебiнен қаржыландырылатын 1995 жылға арналған Қазақстан Республикасының инвестициялық бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 19 сәуiрдегi N 508 қаулысында аталған және объектiлердi тоқтату немесе оларды жекешелендiру, немесе әкiмдердiң балансына беру ескерiлiп, осы қаулының 3-4 қосымшаларына кiрмеген объектiлердi пайдалану бағыттары жөнiндегi ұсыныстарын бiр ай мерзiмде енгiзсiн.
7. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi жанындағы Қаржы-валюта бақылауы комитетi осы қаулыда қарастырылған объектiлер салуға арналған қаржының мақсатты пайдаланылуына бақылау орнатсын /1, 2, 4 қосымшалар/.
8. Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi осы қаулыда қарастырылған 1, 2 қосымшалар бойынша объектiлердi салудың барысы туралы ақпараттың тоқсан сайын 3, 4 қосымшалар бойынша ай сайын берiлуiн қамтамасыз етсiн.
9. Әкiмшiлiк-аймақтық бiрлiктер әкiмдерiнiң, министрлiктер, ведомстволар мен шаруашылық жүргiзушi субъектiлер басшыларының осы қаулыда қарастырылмаған жаңа объектiлердi салуға республикалық бюджеттен қаржы бөлу туралы өтiнiштерi қарауға жатпайды делiнсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 2 ақпандағы
N 141 қаулысына
1 қосымша
Қазақстан Республикасының кепiлдiгiмен және
халықаралық қаржы ұйымдарының займдары есебiнен
берiлетiн шет ел кредиттерi есебiнен 1996 жылы
қаржыландырылатын инвестициялық жобалардың
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
N |  Донор  |         Жобаның          |   Жобаның   |   Түпкi
р/с|         |          атауы           |   сомасы    |  займшы
___|_________|__________________________|_____________|_____________
1. Канада    Отын өндiру жөнiндегi
Чехия     Қарашығанақ шағын тоннажды
Израиль   қондырғысын салу (Қазақстан
Республикасы Министрлер                "Конденсат" АБК
Кабинетiнiң 1995 жылғы 26       44,5   Батыс Қазақстан
маусымдағы N 878 қаулысы)      млн. $    облысы
2. Эксимбанк "Астана" мейманханасын
АҚШ       салу, Ақмола қ. (Қазақстан
Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1995 жылғы 10       66,5     "Ақмоластрой.
қазандағы N 1312 қаулысы)      млн. $    инвест" АҚ
3. KFW       "Темiржол" секторлық бағдар.             Алматы темiр
Германия  ламасын жүзеге асыру            4,5     жол басқармасы
(жолаушы вагондары үшiн        млн. ДМ   "Рысты-АЭВРЗ"
босалқы бөлшектер жеткiзу)               АҚ
4. KFW       "Жеңiл өнеркәсiп" секторлық              "Жамбылобувь"
Германия  бағдарламасын жүзеге асыру        5      АҚ "Аққу" АҚ
(қосалқы бөлшектер жеткiзу)    млн. ДМ   "Надежда" АҚ
"Алматы
Кiлем" АҚ
5. KFW       "Құрылыс индустриясы"                    Қазақстан
Германия  секторлық бағдарламасын          37      Республикасы
жүзеге асыру                   млн. ДМ  Құрылысминiнiң
тiзбесi бойынша

6. OECF        Проект развития мощностей              Управление
Япония      железнодорожного транспорта -          Алматинской
развитие ст. Дружба и усиление         железной
железнодорожной линии          7.236   дороги
<*>
Актогай-Дружба, 1 очередь      млрд.
яп.иен
7. KFW         Автобусы для городского                ХК "Павлодар-
Германия    пассажирского транспорта       6,5     холдинг"
млн.ДМ
8. АБР         Автомобильная дорога                   Казенные
"Алматы-Караганда-Акмола-              предприятия
Боровое"                       50      автомобильных
млн.$    дорог
9. МБРР        Реабилитация Узеньского                ПО "Узень-
нефтяного месторождения        120     мунайгаз"
млн.$
10. Франция    Строительство спиртзавода
в г. Уральске (постановление
Кабинета Министров Республики
Казахстан от 16 ноября 1994 г. 13      ГАО
N 1294)                        млн.$   "Батыс"
11. Эксимбанк  Приобретение зерноуборочных
США        комбайнов модели TR-87 и TR-97  33,4  АО "Кен дала"
компании "Нью Холланд"          млн.$
12. АКА банк   Приобретение кормоуборочной
Германия    техники фирмы Фортшрит          23,7  АО "Кен дала"
Эрнтемашинен Гмбх. Германия     млн.ДМ
13. Германия   Строительство газотурбинной
электростанции мощностью
150 тыс. кВт на Жанажольском
нефтяном месторождении в
Актюбинской области (постанов-
ление Правительства Республики
Казахстан от 2 мая 1996 г.
N 538 "О мерах по стабилизации  80,7  АО "Актюбинск-
электроснабжения потребителей   млн.$ энерго
Западного Казахстана")
14. АКА банк   Организация производства по
Германия   добыче и переработке
природного камня на базе
учреждений уголовно-
исправительной системы МВД      37,5   МВД Республики
Республики Казахстан           млн.ДМ  Казахстан
15. Эксимбанк  Приобретение зерноуборочных
США        и хлопкоуборочных комбайнов     114,8  АО "Кен
компании "Джон Дир"             млн.$  дала"
16. Франция    Автоматизация аэродромных       15     Государственное
зон управления аэропортов       млн.$  предприятие
гг. Акмолы, Алматы,                    "Казаэронави-
Актюбинска                             гация"
17. Барклайз-  Строительство больничного       61,7   Минздрав
банк,      комплекса на 240 коек,          млн.$  Республики
Великобри- г. Акмола                              Казахстан
тания
18. Берлинер   Технологическая линия по        15     АОЗТ
банк,      производству теплоизоляционных  млн.ДМ "Казахстан-
Германия   панелей "Полиалпан", г. Акмола         Полиалпан"
И Т О Г О         599,6 млн.$
129,2 млн.ДМ
7,236 млрд.яп.иен
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 141
П Е Р Е Ч Е Н Ь
инвестиционных проектов, финансируемых за счет
займов международных финансовых и экономических
организаций и софинансируемых из республиканского
бюджета в 1996 году
<*>
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства
РК от 6 мая 1996 г. N 566, от 8 июля 1996 г. N 850,
от 11 июля 1996 г. 892, от 25 ноября 1996 г. N 1446
P961446_
.
(млн. долларов США)
--------------------------------------------------------------------
N !   Донор     !  Наименование проекта  !Общая ! Финансирование
п/п!             !                        !сумма ! в 1996 году
!             !                        !гаран-!------------------
!             !                        !тии   !заемные !бюджетные
!             !                        !      !средства!средства
--------------------------------------------------------------------

6. OECF      Темiр жол көлiгiнiң қуатын                Алматы темiр
Жапония   дамыту жобасы - Достық ст.     7.236    жол басқармасы
дамыту және Ақтоғай-Достық     млрд.
темiр жолы желiсiн күшейту,    жап.иенi
1 кезек<*>
7. KFW       Қалалық жолаушылар көлiгiне      6,5     "Павлодар-
Германия  арналған автобустар            млн. ДМ   холдинг" ХК
8. АБР       "Алматы-Қарағанды-Ақмола-                Автомобиль
Бурабай" автомобиль жолы          50     жолдары
млн. $  қазыналық
кәсiпорны
9. МБРР      Өзен мұнай кен орнын оңалту      120     "Өзенмұнай"
млн. $   ӨБ
10. Франция  Орал қаласында спирт
зауытын салу (Қазақстан          13      "Батыс"
Республикасы Министрлер         млн. $    МАҚ "<*>
Кабинетiнiң 1994 ж. 16
қарашадағы N 1294 қаулысы)
11. АҚШ      "Нью Холланд" компаниясының  33,4    "Кең дала"
Эксимбан.ТR-87 және TR-97 үлгiдегi   миллион     АҚ<*>
кi       астық жинау комбайндарын      $
сатып алу
12. Германия.Германияның Фортштритт        23,7   "Кең дала"
ның АКА  Эрнтемашинен Гмбх           миллион    АҚ<*>
банкi    фирмасының жемшөп жинау       ДМ
техникаларын сатып алу
13. АҚШ      "Джон Дир" компаниясының     114.8.   "Кең дала"
Эксимбан.астық жинайтын және мақта   миллион      АҚ<*>
кi       жинайтын комбайндарын         $
сатып алу
14.  Германия Ақтөбе облысындағы Жаңажол
мұнай кен орнында қуаты 150
мың кВт газ құбырлы электр
станциясының құрылысы ("Батыс
Қазақстан тұтынушыларын
электрмен жабдықтауды
тұрақтандыру жөнiндегi
шаралар туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996
жылғы 2 мамырдағы N 583
қаулысы)<*>                   80,7    "Ақтөбе
млн.$   энергия" АҚ
15.  Германия АКА Қазақстан Республикасы    37,5    Қазақстан
банкi        Iшкiiсминi қылмыстық-     млн. ДМ Республикасының
түзеу жүйесi                      Iшкiiсминi
мекемелерiнiң базасында
табиғи тастарды өндiру
және өңдеу жөнiндегi
өндiрiстi ұйымдастыру<*>
16.  Франция      Ақмола, Алматы, Ақтөбе    15 млн.$ "Казаэронави.
қалалары әуе жайлары                гация"
басқармаларының аэрод.              мемлекеттiк
ромдық аймақтарын                   кәсiпорны<*>
автоматтандыру
17. Барлайзбанк,  240 төсектiк                     Қазақстан Респ.
Ұлыбритания   аурухана кешенiнiң      61,7 млн. убликасы Ден.
құрылысы, Ақмола қ.        $       саулық минi<*>
18. Берлинер банк,"Полиалпан" жылу          15 млн.   "Қазақстан
Германия       ұстағыш панельдерi        ДМ       Полиалпан"
өндiрiсi жөнiндегi                  ЖҮАҚ<*>
технологиялық желi,
Ақмола қ.
ЖИЫНЫ:  599,6 млн. $
129,2 млн. ДМ
7.236 млрд.жап.иенi<*>
Ескерту. Қосымшаға өзгерiстер енгiзiлдi - ҚР Үкiметiнiң 1996.03.14. N 316 қаулысымен .
Ескерту. 1-шi Қосымша 10-жолмен толықтырылды, өзгерiс
енгiзiлдi - ҚР Үкіметінің 1996.05.06. N 566 қаулысымен .
Ескерту. 1-қосымша 11 жаңа жолмен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1996.
07.08. N 850 қаулысымен .
Ескерту. 1-қосымша 12 және 13 жолдармен толықтырылды - ҚР
Үкiметiнiң 1996.07.11. N 892 қаулысымен және 1996.09.20. N 1152 қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша 14,15-реттiк жолдарымен толықтырылды -      ҚРҮ-нiң 1996.09.27. N 1183 қаулысымен .
Ескерту. 1-қосымша 16-реттiк жолмен толықтырылсын - ҚРҮ-нiң
1996.11.25. N 1446 қаулысымен .
ЕСКЕРТУ. 1-қосымша 17,18-реттiк жолдармен толықтырылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.04. N 1478 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 2 ақпандағы
N 141 қаулысына
1-а қосымша(құпия)
Ескерту. Қаулы 1-а қосымшамен толықтырылды - ҚРҮ-нiң
1996.11.25. N 1446 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 2 ақпандағы
N 141 қаулысына
2 қосымша
1996 жылы халықаралық қаржылық және экономикалық
ұйымдардың займдары есебiнен қаржыландырылатын және
республикалық бюджеттен қоса қаржыландырылатын
инвестициялық жобалардың
ТIЗБЕСI
(млн. АҚШ долларымен)
___________________________________________________________________
N |   Донор  |     Жобаның атауы      |Кепiлдеменiң| 1996 жылғы
р/с|          |                        |жалпы сомасы| қаржыландыру
|          |                        |            |______________
|          |                        |            | заем  |бюджет
|          |                        |            |қаржысы|қаржысы
___|__________|________________________|____________|_______|______

1. ЕБРР          Реконструкция Актауского
морского торгового порта
(причалы)                   74      15       6
2. OECF          Строительство моста
Япония        через р. Иртыш,
г. Семипалатинск           220      17      1,6
3. Грант         Улучшение питьевого
водоснабжения в Приаралье    -      5,3     2,0
в том числе
США                                        -      4,3      -
Франция                                    -      1,0      -
4. АБР           Поддержка предприятий
малого и среднего бизнеса
в аграрном секторе         100      25       25
И Т О Г О :     393    62,3     34,6
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 141
П Е Р Е Ч Е Н Ь
приоритетных объектов, финансируемых за счет
кредитов, выделяемых государственному Экспортно-
импортному банку Республики Казахстан из
республиканского бюджета в 1996 году
<*>
Сноска. Внесены изменения - постановлениями Правительства
РК от 6 мая 1996 г. N 566, от 25 ноября 1996 г. N 1446
P961446_
.
--------------------------------------------------------------------
Заказчик                    !Единица  !Мощность!Срок
--------------------------------        !измерения!        !ввода
Наименование и местонахождение        !         !        !в дей-
объекта                     !         !        !ствие
!         !        !(год)
--------------------------------------------------------------------
ЭЛЕКТРОЭНЕРГЕТИКА
Национальная энергетическая
система "Казахстанэнерго"
---------------------------
Южно-Казахстанская ГРЭС,
Алматинская область
ОРУ-500, ячейки N 5-10                   шт.        6    1997
Межсистемная линия электропередачи 1150 кВ
Экибастуз-Агадырь, Карагандинская область     км       357    1997
Экибастузская ГРЭС-2,
Павлодарская область
турбина                                тыс.кВт    500    1997
Алматинская энергетическая
система "Алматыэнерго"
--------------------------
Алматинская ТЭЦ-2, п. Алгабас,
Алматинская область
паровые котлы                           т в час   420    1997
Восточно-Казахстанская энергетическая
система "Алтайэнерго"
-------------------------------------
Шульбинская ГЭС, Семипалатинская область
6 энергоблок                                             1996
Западно-Казахстанская энерготехническая
система"Запказгазэнерго"
----------------------------------------
Актюбинская ТЭЦ, реконструкция
и техническое перевооружение,
г. Актюбинск, турбина N 4,
имея в виду увеличение финансирования
республиканским государственным
предприятием "Национальная энергетическая
система "Казахстанэнерго" объекта ВЛ-1150
кВ "Экибастуз-Агадырь" на сумму 265 млн.
тенге за счет доли собственных средств           тыс. кВт  30  1996
МЕТАЛЛУРГИЯ
Усть-Каменогорский титано-магниевый комбинат,
пусковой комплекс N 4 по производству
титановых шлаков, вторая руднотермическая печь
титановые шлаки                          тыс. т заданная 1997
Зыряновский свинцовый комбинат,
рудник Малеевский, Восточно-Казахстанская
область
добыча свинцово-цинковой руды            тыс. т часть    1997
заданной
Шалкиинское рудоуправление,
рудник "Шалкия", Кзыл-Ординская область
добыча свинцово-цинковой руды            тыс. т часть    1996
заданной
ТОО "Севказруда", Обуховское
титан-циркониевое месторождение,
Кокшетауская область
переработка титан-циркониевых

1. ЕБРР        Ақтау теңiз сауда пор.
тын (айлақтарын) қайта
жаңарту                      74        15       6
2. OECF        Ертiс өзенi арқылы көпiр    200        17       1,6
Жапония     салу, Семей қ.
3. Грант       Арал өңiрiн ауызсумен       -         5,3       2,0
жабдықтауды жақсарту
оның iшiнде
АҚШ                                     -         4,3       -
Франция                                    -         1,0       -
4. АБР         Аграрлық секторда шағын     100        25       25
және орта бизнес кәсiп.
орындарын қолдау
ЖИЫНЫ:  393<*>      62,3    34,6<*>
Ескерту. Қосымшаға өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.05.06.
N 566 қаулысымен .
Ескерту. Қосымшаға өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.07.11.
N 892 қаулысымен .
Ескерту. Қосымшадан 1-реттiк нөмiрi алынып тасталды - ҚРҮ-нiң
1996.11.25. N 1446 қаулысымен .
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 2 ақпандағы
N 141 қаулысына
3 қосымша
Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт
банкiне 1996 жылы республикалық бюджеттен бөлiнетiн
кредиттер есебiнен қаржыландырылатын басым объектiлердiң
ТIЗБЕСI  _________________________________________________________________
Тапсырыс берушi                  | Өлшем | Қуаты | Iске қосу
______________________________________|бiрлiгi|       | мерзiмi
Объектiнiң атауы және орналасқан |       |       | (жыл)
жерi                             |       |       |
______________________________________|_______|_______|____________
ЭЛЕКТР ЭНЕРГЕТИКАСЫ
"Қазақстанэнерго" ұлттық
энергетика жүйесi
-----------------------------
Оңтүстiк Қазақстан ГРЭС-i,
Алматы облысы
ОРУ-500, N 5-10 ұялары             дана      6        1997
Екiбастұз-Ағадыр 1150 кВ
электр беру жүйе-аралық желiсi,
Қарағанды облысы                    км      357       1997
Екiбастұз ГРЭС-2, Павлодар
облысы, Турбина                  мың кВт    500       1997
"Алматыэнерго" Алматы
энергетика жүйесi
-----------------------------
Алматы ЖЭО-2, Алғабас п.,
Алматы облысы, бу қазандары       сағ.т     420       1997
"Алтайэнерго" Шығыс Қазақстан
энергетика жүйесi
-----------------------------
Шульба ГЭС-i, Семей облысы
6 энергоблок                                          1996
"Батысқазэнерго"
Батыс Қазақстан энергетикалық
техникалық жүйесi
_____________________________
Ақтөбе ЖЭО, қайта жаңарту және
техникалық қайта жарақтандыру,
Ақтөбе қаласы, N 4 турбина,       мың       30        1996
"Қазақстанэнерго" ұлттық
энергетика жүйесi" республикалық
мемлекеттiк кәсiпорнының
265 млн. теңге сомасына
"Екiбастұз-Ағадыр" ВЛ-1150 кВ
объектiсiн өз қаражатының үлесi
есебiнен қаржыландыруды ұлғайтуды
ескере отырып. <*>
Ескерту. 3-қосымша жаңа бөлiммен толықтырылды - ҚРҮ-нiң
1996.05.06. N 566 қаулысымен .
МЕТАЛЛУРГИЯ
Өскемен титан-магний комбинаты,
титан қожы өндiрiсi жөнiндегi
N 4 қосу кешенi, екiншi кен
термикалық пешi
титан қожы                        мың т  берiлген     1997
Зырян қорғасын комбинаты,
Малеев кенiшi, Шығыс
Қазақстан облысы
қорғасын-мырыш кенiн өндiру       мың т   берiл.      1997
геннiң
бөлiгi
Шалқия кен басқармасы,
"Шалқия" кенiшi,
Қызылорда облысы
қорғасын-мырыш кенiн өндiру       мың т   берiл.      1996
геннiң
бөлiгi
"Севказруда" ЖШС,
Обухов титан-цирконий
кен орыны,
Көкшетау облысы

песков                                   тыс. т    50    1996
МАШИНОСТРОЕНИЕ
АО "Казэнергокабель", 1 очередь,
г. Павлодар
кабель силовой                           тыс. км  10,5   1996
СВЯЗЬ
Национальная акционерная
компания "Казактелеком"
-------------------------
Кабельная линия связи
"Семипалатинск-Караул",
Семипалатинская область                                       1996
ЖЕЛЕЗНОДОРОЖНЫЙ ТРАНСПОРТ
Управление Алматинской
железной дороги
------------------------
Электрификация участка "Шу-Алматы"             км       97,7  1996
СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО
Компания "Казагрореммаш"
------------------------
Завод по производству электропогружных
насосов, г. Талдыкорган
электропогружные насосы               тыс. шт.     10    1996
Акционерное общество "Бакцид"
------------------------------
Обеспечение населения зон экологического
бедствия Республики Казахстан столовой
слабоминерализированной водой,
производство водной и сухой основы для
медицинских целей и их экспорт,
Талдыкорганская область
вода столовая фасованная                 тыс.л      1500    1997
ординарный дисциллят                     "-"         200    1997
бидисциллят                              "-"          50    1998
апирогенная вода                         "-"           5    1998
комплексные сухие
минеральные соли                         тонн        24     1998
МУКОМОЛЬНО-КРУПЯНАЯ И КОМБИКОРМОВАЯ
ПРОМЫШЛЕННОСТЬ
Компания "Астык"
----------------
Мельзавод на Аркалыкском комбинате
хлебопродуктов, Тургайская область
предприятия мельничные                 т
переработки
зерна в
сутки       82    1996
Приложение 4
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 1996 г. N 141
П Е Р Е Ч Е Н Ь
объектов целевых республиканских программ,
объектов производственного назначения и
социальной сферы, финансируемых за счет
средств республиканского бюджета в 1996 году
на безвозвратной основе
<*>
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК
от 6 мая 1996 г. N 566.
--------------------------------------------------------------------
Заказчик       !Единица !Мощность!Срок !Объем капитальных
--------------------------!измере- !        !ввода!вложений в ценах
Наименование и местонахож-!ния     !        !в дей!1996 года (млн.
дение объекта             !        !        !ствие!тенге)
!        !        !(год)!
--------------------------------------------------------------------
1                !    2   !    3   !  4  !         5
-------------------------------------------------------------------
ВСЕГО                                                     1000
в том числе:
ЦЕЛЕВЫЕ РЕСПУБЛИКАНСКИЕ ПРОГРАММЫ - всего              80
из них:

титан-цирконий құмын өңдеу        мың т    50         1996
МАШИНА ЖАСАУ
"Қазэнергокабель" АҚ,
1 кезек, Павлодар қ.
күш кабелi                       мың км  10,5         1996
БАЙЛАНЫС
"Қазақтелеком" ұлттық
акционерлiк компаниясы
----------------------
"Семей-Қарауыл" кабельдiк
байланыс желiсi,
Семей облысы                                          1996
ТЕМIР ЖОЛ КӨЛIГI
Алматы темiр жол басқармасы
---------------------------
"Шу-Алматы" учаскесiн
электрлендiру                       км   97,7         1996
АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҒЫ
"Казагрореммаш" компаниясы
Электрлi жүк тиеу насостарын
жасау жөнiндегi завод,
Талдықорған қаласы,
электрлi жүк тиеу насостары      мың дана   10      1996
"Бакцид" акционерлiк қоғамы
Қазақстан Республикасының
Экологиялық апат аймағының
халқын асханалық әлсiз
минералданған сумен
қамтамасыз ету, медициналық
мақсаттар үшiн су және құрғақ
негiздерiн өндiру және оларды
экспорттау
Талдықорған облысы
ыдысқа құйылған асханалық су  мың.л.   1500    1997
ординарлы дисциллят            -"-      200    1997
бидисциллят                    -"-       50    1998
апиргендi су                   -"-        5    1998
кешендi құрғақ минералды
тұздар                        тонна      24    1998<*>
ҰН ТАРТУ-ЖАРМА ЖӘНЕ
ҚҰРАМА ЖЕМ ӨНЕРКӘСIБI
"Астық" компаниясы
------------------
Арқалық нан өнiмдерi комбина.
тындағы диiрмен заводы,
Торғай облысы
диiрмен кәсiпорындары           бiр тәулiк.
те астықты
ұқсату т    82     1996
Ескерту. 3-қосымшаға өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң 1996.
11.25. N 1446 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 2 ақпандағы
N 141 қаулысына
4 қосымша
1995 жылғы республикалық бюджет қаржысы есебiнен
қайтарымсыз негiзде қаржыландырылатын республикалық
мақсатты бағдарламалар объектiлерiнiң, өндiрiстiк
мақсаттағы және әлеуметтiк сала объектiлерiнiң
ТIЗБЕСI
___________________________________________________________________
Тапсырыс берушi                 | Өлшем |Қуаты|Iске қо. |1996 жылғы
Объектiнiң атауы және орналасқан|бiрлiгi|     |сылу мер.|бағадағы
жерi                            |       |     |зiмi     |күрделi
|       |     |(жылы)   |салым
|       |     |         |мөлшерi
|       |     |         |(млн.теңге)
________________________________|_______|_____|_________|__________
1                |   2   |  3  |    4    |     5
________________________________|_______|_____|_________|__________
БАРЛЫҒЫ:                                                    1000
Оның iшiнде
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ МАҚСАТТЫ БАҒДАРЛАМАЛАР - барлығы           80

1. Программа "Восстановление экологической
обстановки и улучшение условий проживания
населения в Приаралье"
----------------------------------------
КЗЫЛ-ОРДИНСКАЯ ОБЛАСТЬ
Комводресурсы
-------------
Арало-Сарыбулакский групповой
водопровод, II-III очереди и
ветки подключения к нему       км       12   1996           50
ЮЖНО-КАЗАХСТАНСКАЯ ОБЛАСТЬ
Комводресурсы
-------------
Реконструкция Дарбазинского
группового водопровода         км        3   1996           10
2. Программа "Развитие отдаленных районов"
------------------------------------------
ЖАМБЫЛСКАЯ ОБЛАСТЬ
Аким области
------------
Райбольница, с.Мойынкум
Мойынкумского района          коек     175   1997           20
посещений
в смену    200   1997
ОБЪЕКТЫ, НЕ ВХОДЯЩИЕ В ЦЕЛЕВЫЕ
РЕСПУБЛИКАНСКИЕ ПРОГРАММЫ - всего                     920
из них:
СЕЛЬСКОЕ ХОЗЯЙСТВО
Комводресурсы
-------------
Реконструкция Нуринского
группового водопровода,
Акмолинская область            км        5   1996           20
Реконструкция Беловодского
группового водопровода,
Кокшетауская область           км       15   1996           50
Система внешнего водоснабжения
Кокшетауского промводопровода  км       79   1998          107
Реконструкция Ишимского
группового водопровода,
Северо-Казахстанская область   км        8   1996           45
Расширение Соколовского
группового водопровода,
Северо-Казахстанская область   км        5   1997           15
Хозпитьевой водовод к с. Чаян,
Алгабасский район,
Южно-Казахстанская область     км       12   1996           16
ПО "Казагромелиоводхоз"
-----------------------
Лихачевский групповой водопровод,
Кустанайская область           км        5   1996           49
ВОДНОЕ ХОЗЯЙСТВО
Государственный комитет Республики Казахстан
по чрезвычайным ситуациям
--------------------------------------------
Селезащитная плотина на р. Талгар,
Алматинская область           млн.
куб.м     5,7   1997           40
МЕТРОПОЛИТЕН
АО "Алматыметрострой"
----------------------
Первая очередь метрополитена,
г. Алматы                      км      8,3                 120
НАРОДНОЕ ОБРАЗОВАНИЕ
Аким Алматинской области
-------------------------
Пристройка к школе, с. Жамбыл
(к юбилею Жамбыла Жабаева)     мест    320   1997           20
ЗДРАВООХРАНЕНИЕ
Минздрав
--------
Республиканский детский                      1997          255
реабилитационный центр
(вспомогательные здания,
благоустройство территории,
инженерно-технические коммуникации),
г. Алматы
Медицинский центр Управления
Делами Президента Республики
Казахстан
Пристройка к лечебному корпусу,
г. Алматы                    тыс. кв. м  3   1996           25
КУЛЬТУРА
Аким Алматинской области
-------------------------
Подсобное помещение музея

1. "Арал өңiрiнiң экологиялық жағдайын қалпына келтiру
және халықтың тұрмыс жағдайын жақсарту" бағдарламасы
----------------------------------------------------
ҚЫЗЫЛОРДА ОБЛЫСЫ
Суресурскомы
------------
Арал-Сарыбұлақ топтық су құбыры,   км     12     1996         50
II-III кезегi және оған қосыла.
тын тармақтары
ОҢТҮСТIК ҚАЗАҚСТАН
ОБЛЫСЫ
Суресурскомы
------------
Дарбаза топтық су құбырын
қайта жаңарту                 км      3     1996         10
2. "Шалғай аудандарды дамыту" бағдарламасы
---------------------------------------
ЖАМБЫЛ ОБЛЫСЫ
Облыс әкiмi
----------
Аудандық аурухана,
Мойынқұм ауданының
Мойынқұм селосы             төсек   175     1997        20
ауысым-
дағы ке.
лулер    200     1997
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ МАҚСАТТЫ БАҒДАРЛАМАЛАРҒА
КIРМЕЙТIН ОБЪЕКТIЛЕР - барлығы                          920
олардың iшiнде:
АУЫЛ ШАРУАШЫЛЫҒЫ
Суресурскомы
------------
Нұра топтық су құбырын қайта
жаңарту, Ақмола облысы           км      5       1996        20
Беловодск топтық су құбырын
қайта жаңарту, Көкшетау облысы   км     15       1996        50
Көкшетау өндiрiстiк су
құбыры iшкi сумен жабдықтау
жүйесi                           км     79        1998       107
Есiл топтық су құбырын қайта
жаңарту, Солтүстiк Қазақстан
облысы                           км     8        1996        45
Соколов топтық су құбырын
кеңейту, Солтүстiк
Қазақстан облысы                 км     5        1997        15
Шаян селосына шаруашылық-ауызсу
суағары, Оңтүстiк Қазақстан
облысы, Алғабас ауданы           км     12       1996        16
"Казагромелиоводхоз" ӨБ
-----------------------
Лихачевск топтық су құбыры,
Қостанай облысы                  км      5       1996        49
СУ ШАРУАШЫЛЫҒЫ
"Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөнiндегi мемлекеттiк комитетi" <*>
------------------------------
Талғар өзенiндегi селден қорғау  млн.
платинасы, Алматы облысы        текше м. 5,7     1997        40
МЕТРОПОЛИТЕН
"Алматыметрострой" АҚ
---------------------
Метрополитеннiң бiрiншi кезегi,
Алматы қаласы                    км      8,3                120
ХАЛЫҚҚА БIЛIМ БЕРУ
Алматы облысының әкiмi
----------------------
Жамбыл селосында мектепке қо.
сымша құрылыс (Жамбыл Жабаев.
тың мерейтойына)               орын      320      1997       20
ДЕНСАУЛЫҚ САҚТАУ
Денсаулықминi
-------------
Республикалық балаларды сауық.
тыру орталығы (қосалқы ғимарат,
аумақты көгалдандыру, инженер-
техникалық қатынас), Алматы қ.                    1997       255
Қазақстан Республикасының
Президентi iс басқармасының
емдеу-сауықтыру бiрлестiгi
Емдеу корпусына қосымша       мың
құрылыс, Алматы қаласы       шаршы м.     3       1996        25
МӘДЕНИЕТ
Алматы облысының әкiмi
----------------------
Сүйiнбай Аронұлының мұра.
жайына қосалқы үй-жай,

Суюнбая Арон-Улы, с. Каракастек  объект      1996            5
Национальная академия наук
--------------------------
Реконструкция с реставрацией
музея М.Ауэзова, г. Алматы       объект      1996           63
ПРОЧИЕ ОТРАСЛИ ХОЗЯЙСТВА
РЕСПУБЛИКИ
Управление Делами Президента
Республики Казахстан
----------------------------
Комплекс Резиденции Президента
Республики Казахстан                                        90

Қаракәстек селосы            объект               1996         5
Ұлттық ғылым академиясы
-----------------------
М.О.Әуезов мұражайын қайта
жаңартып жаңғырту, Алматы
қаласы                       объект               1996        63
РЕСПУБЛИКАНЫҢ ӨЗГЕ ДЕ
ШАРУАШЫЛЫҚ САЛАЛАРЫ
Қазақстан Республикасы
----------------------
Президентiнiң iс басқармасы
---------------------------
Қазақстан Республикасының
Президентi Резиденциясының
кешенi                                                        90
Ескерту. 4-қосымшаға өзгерiстер енгiзiлдi - ҚРҮ-нiң
1996.05.06. N 566 қаулысымен .