О продлении действия пункта 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1995 г. N 74
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 1996 г. N 168. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 мая 1998 г. N 431 ~P980431.
В целях государственной поддержки угледобывающих предприятий Карагандинского угольного бассейна Правительство Республики Казахстан постановляет:
Продлить до 1 апреля 1996 года действие пункта 2 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 января 1995 г. N 74 P950074_ "О дополнительных мерах по стабилизации работы угольной отрасли" в части Государственной холдинговой компании "Карагандауголь", ныне государственного предприятия "Карагандашахтуголь".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 24 қаңтардағы N 74 қаулысының 2-тармағының қолданылуын ұзарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 7 ақпан N 168. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.05.13. N 431 қаулысымен. ~P980431
Қарағанды көмiр бассейнiнiң көмiр шығаратын кәсiпорындарын
мемлекеттiк қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы
етедi:
"Көмiр өнеркәсiбi саласының жұмысын тұрақтандыру жөнiндегi
қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң
1995 жылғы 24 қаңтардағы N 74
P950074_
қаулысының "Қарағандыкөмiр"
мемлекеттiк холдинг компаниясына, қазiргi "Қарағандышахтакөмiр"
мемлекеттiк кәсiпорнына қатысты 2-тармағының қолданылу мерзiмi
1996 жылғы 1 сәуiрге дейiн ұзартылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi