О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 1996 г. N 208
Во исполнение постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 августа 1995 г. N 1144 P951144_ "О реорганизации государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан и Государственного банка развития Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу:
Устав государственного Экспортно-импортного банка Республики Казахстан, утвержденный Кабинетом Министров Республики Казахстан 7 сентября 1994 г;
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 сентября 1994 г. N 1017 "О государственном Экспортно-импортном банке Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 39, ст. 422);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 октября 1994 г. N 1185 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 сентября 1994 г. N 1017";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 ноября 1994 г. N 1314 "Об утверждении Устава Государственного банка развития Казахстана";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 января 1995 г. N 59 "О Государственном банке развития Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 3, ст. 37);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 февраля 1995 г. N 109 "О внесении изменения и дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 сентября 1994 г. N 1017";
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 июля 1995 г. N 923 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 ноября 1994 г. N 1314".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 15 ақпандағы N 208
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiн және Қазақстанның мемлекеттiк Даму банкiн қайта ұйымдастыру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 21 тамыздағы N 1144 P951144_ қаулысын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 7 қыркүйекте бекiткен Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкiнiң Жарғысы;
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк Экспорт-импорт банкi (Қазақстан Эксимбанкi) туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 12 қыркүйектегi N 1017 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 39, 422-бап);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 12 қыркүйектегi N 1017 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 27 қазандағы N 1185 қаулысы;
"Қазақстанның мемлекеттiк Даму банкiсiнiң Жарғысын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қарашадағы N 1314 қаулысы;
"Қазақстанның мемлекеттiк Даму банкi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 18 қаңтардағы N 59 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 3, 37-бап);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 12 қыркүйектегi N 1017 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 2 ақпандағы N 109 қаулысы;
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21
қарашадағы N 1314 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу
туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 5
шiлдедегi N 923 қаулысы.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi