О программах и планах действий акимов областей и г. Алматы по углублению реформ в регионах
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 1996 г. N 309. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
В целях реализации пункта 4 Указа Президента Республики Казахстан от 13 декабря 1995 года N 2680 U952680_  "О Программе действий Правительства Республики Казахстан по углублению реформ на 1996-1998 годы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить программы действий по углублению реформ в регионах на 1996-1998 годы и планы действий по углублению реформ в регионах на 1996 год, представленные акимами областей и г. Алматы (прилагаются).
2. Акимам областей и г. Алматы:
в своей повседневной деятельности строго придерживаться основных положений региональных программ и планов действий по углублению реформ и обеспечить их неукоснительное выполнение;
в месячный срок рассмотреть и утвердить аналогичные программы и планы действий акимов районов и городов по углублению реформ;
обеспечить гласность по разъяснению основных положений региональных программ и планов действий по углублению реформ и их реализации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство экономики и Отдел территориального развития Аппарата Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Аймақтарда реформаларды тереңдету жөнiндегi облыстар және Алматы қаласы әкiмдерiнiң iс-қимыл бағдарламалары мен жоспарлары туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 13 наурыздағы N 309. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен
"1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Iс-қимыл бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 13 желтоқсандағы  N 2680  Жарлығының 4-тармағын жүзеге асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Облыстар және Алматы қаласының әкiмдерi ұсынған 1996-1998 жылдарға арналған реформаларды тереңдету жөнiндегi iс-қимыл бағдарламасы және 1996 жылға арналған аймақтарда реформаларды тереңдету жөнiндегi iс-қимыл жоспары /қоса берiлiп отыр/ бекiтiлсiн.
2. Облыстар және Алматы қаласының әкiмдерi:
өздерiнiң күнделiктi қызметiнде реформаларды тереңдету жөнiндегi аймақтық бағдарламалар мен iс-қимыл жоспарларының негiзгi ережелерiн қатаң ұстансын және олардың сөзсiз орындалуын қамтамасыз етсiн;
реформаларды тереңдету жөнiндегi аудандар мен қалалар әкiмдерiнiң осы секiлдi бағдарламалары мен iс-қимыл жоспарларын бiр ай мерзiмде қарасын және бекiтiлсiн;
реформаларды тереңдету жөнiндегi аймақтық бағдарламалар мен iс-қимыл жоспарларының негiзгi ережелерiн және олардың жүзеге асырылуын тереңдету бойынша жариялылықты қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi мен Үкiмет Аппаратының Аумақтық даму бөлiмiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi