О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1995 г. N 1164
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 14 марта 1996 г. N 314. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 февраля 1997 г. N 203 ~P970203.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Дополнить пункт 5 Положения о Государственном комитете Республики Казахстан по сотрудничеству со странами Содружества Независимых Государств, утвержденного постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 августа 1995 г. N 1164 P951164_ (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 29, ст. 350) новыми абзацами следующего содержания:
"по поручению Правительства Республики Казахстан рассматривает проекты смет расходов межгосударственных и межправительственных органов Содружества и по согласованию с Министерством финансов Республики Казахстан дает по ним заключения;
осуществляет перечисление взносов Республики Казахстан на долевое содержание межгосударственных и межправительственных органов Содружества в пределах сумм, утвержденных на указанные цели в расходах республиканского бюджета Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1164 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 14 наурыз N 314. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.02.12. N 203 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 тамыздағы N 1164 P951164_ қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiмен ынтымақтастық жөнiндегi мемлекеттiк комитетi туралы Ереженiң 5-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 29, 350-бап) мынадай мазмұндағы жаңа абзацтармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң тапсырмасы бойынша Достастықтың мемлекетаралық және үкiметаралық органдары шығыстарының сметаларының жобасын қарайды және Қазақстан Республикасының қаржы министрлiгiмен келiсе отырып, олар жөнiнде қорытындылар бередi;
Қазақстан Республикасының республикалық бюджетiнiң шығыстарында Достастықтың мемлекетаралық және үкiметаралық органдарын үлестiк ұстау үшiн, белгiленген сомалар шегiнде Қазақстан Республикасының осы мақсаттарға арналған жарналарын аударуды жүзеге асырады".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi