О внесении изменений и дополнений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 1996 г. N 507. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 23 декабря 1995 г. N 2721 U952721_ "О приватизации" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 6 октября 2005 г. N 1004 )
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 апреля 1996 г. N 507
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Абзацы второй и третий пункта 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. N 633 "О мерах по реализации Указа Президента Республики Казахстан от 5 марта 1993 г. N 1135 "О Национальной программе разгосударствления и приватизации в Республике Казахстан на 1993-1995 годы (II этап)" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 30, ст. 353).
2. Пункты 1 и 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 января 1994 г. N 47 "О внесении изменений и дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. N 633" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 3, ст. 23).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1994 г. N 257 "Об утверждении Положения о порядке продажи государственного пакета акций" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 13, ст. 124).
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 апреля 1994 г. N 341 "О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. N 633" (САПП Республики Казахстан, 1994 г. N 16, ст. 164).
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 31 января 1995 г. N 107 "О временном порядке использования средств, полученных от продажи государственного пакета акций" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 4, ст. 56).

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Респуликасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 25 сәуiрдегi N 507. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
"Жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721  U952721_ Заң күшi бар Жарлығын жүзеге асыру үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.10.06. N  1004 қаулысымен.
2. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерi қоса берiлiп отырған тiзбеге сәйкес күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 сәуiрдегi
N 507 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне
енгiзiлетiн өзгертулер мен толықтырулар
Ескерту. Қосымшаның күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.10.06. N  1004 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 25 сәуiрдегi
N 507 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң тiзбесi
1. "Қазақстан Республикасында мемлекет иелiгiнен алу мен жекешелендiрудiң 1993-1995 жылдарға (II кезең) арналған Ұлттық бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1993 жылғы 5 наурыздағы N 1135 Жарлығын жүзеге асыру жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 ж. 20 шiлдедегi N 633 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы 1993 ж, N 30, 353-бап) 1-тармағының екiншi және үшiншi абзацтары.
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 633 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 10 қаңтардағы N 47 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 3, 23-бап) 1 және 3-тармақтары.
3. "Акциялардың мемлекеттiк пакетiн сатудың тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 10 наурыздағы N 257 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж.,N 13, 124-бап).
4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 633 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 сәуiрдегi N 341 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж, N 16, 164-бап).
5. "Мемлекеттiк акциялар пакетiн сатудан алынған қаражатты пайдаланудың Уақытша тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 31 қаңтардағы N 107 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж, N 4, 56-бап).

6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 28 апреля 1995 г. N 580 "О внесении изменений и дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. N 633" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 15, ст. 177).
7. Абзац третий пункта 4 распоряжения Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан от 11 мая 1995 г. N 7-34.
8. Абзацы второй-восьмой пункта 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 24 августа 1995 г. N 1177 "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 29, ст. 353).
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 июня 1995 г. N 868 "О внесении изменений в постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 июля 1993 г. N 633 и от 6 апреля 1994 г. N 341" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 22, ст. 253).

6. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 633 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 28 сәуiрдегi N 580 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 15,177-бап).
7. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi бiрiншi орынбасарының 1995 жылғы 11 мамырдағы N 7-34 өкiмi 4-тармағының үшiншi абзацы.
8. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 24 тамыздағы N 1177 қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж. N 29, 353-бап) 3-тармағының екiншi-сегiзiншi абзацтары.
9. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 20 шiлдедегi N 633 және 1994 жылғы 6 сәуiрдегi N 341 қаулыларына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 22 маусымдағы N 868 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 22, 253-бап).