О финансировании подведомственных организаций Управления Делами Президента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1996 г. N 707. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 июня 2000 года N 993 ~P000993
В соответствии с Указом Президента Республики от 26 марта 1996 г. N 2918 U962918_ "О внесении изменений и дополнений в Положение об Управлении Делами Президента Республики Казахстан, утвержденное Указом Президента Республики Казахстан от 6 ноября 1995 г. N 2600" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Финансирование расходов на содержание Управления Делами Президента Республики Казахстан, Хозяйственного управления Парламента Республики Казахстан, Медицинского центра Управления Делами Президента Республики Казахстан, как самостоятельных юридических лиц, осуществлять из республиканского бюджета отдельно. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 20 июля 1999 г. N 1012 P991012_ .
2. Установить, что финансирование расходов Администрации Президента Республики Казахстан осуществляется через Управление Делами Президента Республики Казахстан, а Парламента Республики Казахстан - через Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан.
3. Сохранить действующий порядок финансирования расходов на содержание Аппарата Правительства Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының ведомстволық бағыныстағы ұйымдарын қаржыландыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 5 маусым N 707. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2000.06.30. N 993 қаулысымен. ~P000993
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 6 қарашадағы N 2600 U952600_ Жарлығымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы туралы ережеге өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 26 наурыздағы N 2918 U962918_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасын, Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының Медициналық орталығын дербес заңды тұлға ретiнде ұстауға арналған шығыстар республикалық бюджеттен жеке қаржыландырылсын. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтан сөздер алынып тасталды - ҚР Үкіметінің
1999.07.20. N 1012 қаулысымен.
P991012_
2. Қазақстан Республикасы Президентi Әкiмшiлiгiнiң шығыстары
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы арқылы, ал Қазақстан
Республикасы Парламентi Аппатарының шығыстары Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Шаруашылық басқармасы арқылы қаржыландырылады деп
белгiленсiн.
3. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Аппаратын ұстауға арналған
шығыстарды қаржыландырудың қолданылып жүрген тәртiбi сақталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi