О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 1996 г. N 827. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 31 декабря 1996 г. N 1747. ~P961747
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приложение к постановлению Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июля 1995 г. N 974 P950974_ "О ставках акцизов на подакцизные товары, производимые в Республике Казахстан, и игорный бизнес" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 231) следующие изменения:
по строке "Выделанные и невыделанные меховые шкурки (кроме шкурок крота, кролика, собаки, оленя, овчины)" цифру "20" заменить цифрой "7";
по строке "Изделия из натурального меха, включая пальто, полупальто, жакеты, накидки, палантины, боа, шарфы, головные уборы и воротники, шубы, пластины (кроме изделий из шкурок крота, кролика, собаки, оленя, овчины)" цифру "50" заменить цифрой "10".
2. Настоящее постановление вступает в силу с момента опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 28 маусым N 827. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1996.12.31. N 1747 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасында өндiрiлетiн акциздеуге жататын тауарларға және құмар ойындар бизнесiне арналған акциздердiң ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 шiлдедегi N 974 P950974_ қаулысының қосымшасына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 281-бап) мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
"Өңделген және өңделмеген мех терiлерi (көртышқан, үй қояны, ит, бұғы, қой терiсiнен басқа)" жолындағы "20" цифры "7" цифрымен алмастырылсын;
"Пальтоны, шолақ пальтоны күртешелердi, жамылғыларды, палантиндердi, боаны, шарфты, бас киiмдер мен жағаларды, тондарды, пластиндердi қоса алғанда (көртышқан, үй қояны, ит, бұғы, қой терiсiнен жасалған бұйымдардан басқа) нақты мехтан жасалған бұйымдар" жолындағы "50" цифры "10" цифрымен алмастырылсын.
2. Осы қаулы жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi