О внесении дополнения и изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 октября 1994 г. N 1178
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1996 г. N 889. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 июля 1997 г. N 1174. ~P971174
В целях дальнейшего совершенствования исходной базы для оценки имущества и в связи с замедлением темпов инфляции Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 октября 1994 г. N 1178 P941178_ "Об индексации основных фондов (средств) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 44, ст. 475) следующие дополнение и изменение:
пункт 1 после слов "1 июля" дополнить словами "а с 1 января 1996 года один раз в год по состоянию на 1 января ";
в пункте 2 Положения о порядке индексации основных фондов (средств) предприятий, организаций и учреждений, утвержденного указанным постановлением, слова "(кроме жилья)" заменить словами "(в том числе находящийся в ведении жилищный фонд)".
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы N 1178 қаулысына толықтыру мен өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 11 шiлде N 889. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.07.24. N 1174 қаулысымен. ~P971174
Мүлiктi бағалау үшiн негiзгi базаны одан әрi жетiлдiру мақсатында және инфляция қарқынының бәсеңдеуiне байланысты Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасында негiзгi қорларды (құрал-жабдықтарды) индекстеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 қазандағы N 1178 P941178_ қаулысна (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 44, 475-бап) мынадай толықтыру мен өзгерту енгiзiлсiн:
1-тармақ "1 шiлдедегi жағдай бойынша жылына екi рет" деген
сөздерден кейiн "ал 1 қаңтардағы жағдай бойынша 1996 жылғы 1
қаңтардан бастап жылына бiр рет" деген сөздермен толықтырылсын;
аталған қаулымен бекiтiлген Кәсiпорындардың, ұйымдар мен
мекемелердiң негiзгi қорларын (құрал-жабдықтарын) индекстеу тәртiбi
туралы ереженiң 2-тармағындағы ("тұрғын үйлерден басқалары") деген
сөздер ("оның iшiнде тұрғын үй қоры иелiгiндегi") деген сөздермен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары