О завершении строительства 30-квартирного жилого дома в квартале 114 Алмалинского района г. Алматы
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 11 июля 1996 г. N 894
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить Хозяйственное управление Парламента Республики Казахстан заказчиком по завершению строительства 30-квартирного жилого дома по ул. Толе-би, Наурызбай батыра в квартале 114 Алмалинского района г. Алматы.
Срок сдачи в эксплуатацию данного объекта определить декабрь 1996
года.
2. Хозяйственному управлению Президента и Правительства
Республики Казахстан в недельный срок передать Хозяйственному
управлению Парламента Республики Казахстан проектно-сметную и другую
документацию по указанному объекту.
3. Функции генерального подрядчика по завершению строительства
вышеуказанного объекта сохранить за акционерным обществом "Алым".
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан

Алматы қаласы Алмалы ауданының 114 кварталындағы 30 пәтерлiк тұрғын үйдiң құрылысын аяқтау туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 11 шiлдедегi N 894
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Алматы қаласы Алмалы ауданының Төле би, Наурызбай батыр көшелерiнiң 114 кварталындағы 30 пәтерлiк тұрғын үйдiң құрылысын аяқтау жөнiндегi тапсырысшы Қазақстан Республикасы Президентiнiң Шаруашылық басқармасы болып белгiленсiн.
Осы объектiнi пайдалануға беру мерзiмi 1996 жылдың желтоқсаны деп
белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Президентi мен Үкiметiнiң Шаруашылық
басқармасы бiр апта мерзiм iшiнде Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Шаруашылық басқармасына аталған объект бойынша жобалау-сметалық және
басқа құжаттаманы берсiн.
3. Жоғарыда аталған объектiнiң құрылысын аяқтау жөнiндегi бас
мердiгерiнiң функциясы "Алым" акционерлiк қоғамында қалдырылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары