О внесении дополнения и изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 мая 1995 г. N 755
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 августа 1996 г. N 1012. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 13 апреля 2000 г. N 570 ~P000570.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 30 мая 1995 г. N 755 P950755_ "Об утверждении Положений о Республиканской комиссии по товарным биржам, о лицензировании товарных бирж и состава Республиканской комиссии по товарным биржам" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 19, ст.216) следующие дополнение и изменения:
дополнить пунктом 4 следующего содержания:
"4. Государственному комитету Республики Казахстан по статистике и анализу ввести с третьего квартала 1996 года ежеквартальную отчетность по основным показателям деятельности товарных бирж Республики Казахстан";
пункт 1 считать пунктом 5;
в состав Республиканской комиссии по товарным биржам, утвержденный указанным постановлением:
ввести: Кетебаева М.К. - заместителя Министра экономики Республики Казахстан, председатель;
Омарову Г.А. - заместителя начальника Главного управления промышленной и торговой политики Министерства промышленности и торговли Республики Казахстан;
Табаеву Ш.Б. - начальника Управления демонополизации и развития Государственного комитета Республики Казахстан по ценовой и антимонопольной политике;
вывести: Смагулова К.М., Радостовца Н.В.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 30 мамырдағы N 755 қаулысына толықтырулар мен өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 14 тамыздағы N 1012. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 13 сәуірдегі N 570 қаулысымен. ~P000570
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Тауар биржалары жөнiндегi республикалық комиссия туралы, Тауар биржаларын лицензиялау туралы Ережелердi және Тауар биржалары жөнiндегi республикалық комиссияның құрамын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 30 мамырдағы N 755 P950755_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 19, 216-бап) мынадай толықтырулар мен өзгертулер енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 4-тармақпен толықтырылсын:
"4. Қазақстан Республикасының Статистика және талдау жөнiндегi мемлекеттiк комитетi 1996 жылдың үшiншi тоқсанынан бастап Қазақстан Республикасының тауар биржалары қызметiнiң негiзгi көрсеткiштерi бойынша тоқсан сайын есеп берiлуiн енгiзсiн";
4-тармақ 5-тамрақ болып есептелсiн;
аталған қаулымен бекiтiлген Тауар биржалары жөнiндегi республикалық комиссияның құрамына:
Кетебаев М.К. - Қазақстан Республикасы Экономика министрiнiң орынбасары, төраға;
Омарова Г.А. - Қазақстан Республикасының Өнеркәсiп және сауда министрлiгi өнеркәсiп және сауда саясаты бас басқармасы бастығының орынбасары;
Табаева Ш.Б. - Қазақстан Республикасының Баға және монополияға қарсы саясат жөнiндегi мемлекеттiк комитетi Монополиясыздандыру және даму басқармасының бастығы енгiзiлсiн;
Қ.М.Смағұлов, Н.В.Радостовец комиссия құрамынан шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi