О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1996 г. N 571
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 августа 1996 г. N 1015. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 мая 2004 г. N 540 (P040540)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 мая 1996 г. N 571  P960571_  "О планировании и финансировании работ по государственному геологическому изучению и охране недр, осуществляемых за счет средств республиканского бюджета" следующее изменение:
абзац второй пункта 1 изложить в следующей редакции:
"региональные геолого-геофизические исследования, включая геологические, геофизические съемки масштаба 1:50000, прогноз землетрясений, гидрогеологические, инженерно-геологические, геоэкологические съемки масштаба 1:100000 и мельче, другие работы, направленные на общее изучение недр".
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 мамырдағы N 571 қаулысына өзгерту енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 15 тамыздағы N 1015. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.05.14. N 540 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық бюджет қаражаты есебiнен жүзеге асырылатын жер қойнауын мемлекеттiк геологиялық зерттеу мен қорғау жөнiндегi жұмыстарды жоспарлау және қаржыландыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 7 мамырдағы N 571  қаулысына  мынадай өзгерту енгiзiлсiн:
1-тармақтың екiншi абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"Жер қойнауын жалпы зерттеуге бағытталған 1:50 000 масштабты геологиялық, геофизикалық суретке түсiру, жер сiлкiнiстерiн болжау, 1:100 000 және одан ұсақ масштабты гидрогеологиялық, инженерлiк-геологиялық, геоэкологиялық суретке түсiру және басқа жұмыстарды қоса алғанда, аймақтық геологиялық-геофизикалық зерттеулер";
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары