1996 жылы аң аулау маусымына арналған Қазақстан Республикасында аңшылық жануарларын аулау лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 16 тамыз N 1018
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 21 қазандағы N 2463 Заңының /Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Ведомостары, 1993 ж., N 18, 439-құжат/ 13-бабына сәйкес, жануарлар дүниесiнiң ресурстарын тиiмдi пайдалану және республикада жабайы жануарларды
аулауды ұйымдастыруды тәртiпке келтiру мақсатында Қазақстан
Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1 және 2-қосымшаға сәйкес 1996 жылға арналған Қазақстан
Республикасында аңшылық жануарларының лицензиялық түрлерiн аулау
лимитi бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 16 тамыздағы
N 1018 қаулысына
1-қосымша
1996 жылы аң аулау маусымына арналған аңшылық тұяқты
жануарлар мен аюлардың лицензиялық түрлерiнiң
атуға арналған саны мен лимитi
___________________________________________________________________
|              |   Кермарал   |              |
|     Бұлан    |/соның iшiнде |    Қабан     |
Атауы        |              |    марал/    |              |
|______________|______________|______________|
| саны | лимитi|  саны |лимитi|  саны |лимитi|
_____________________|______|_______|_______|______|_______|______|
Ақмола                 113      11       -       -      -      -
Ақтөбе                  48       -       -       -    850    170
Атырау                   -       -       -       -    162     16
Алматы                   -       -     594      31   1223     10
Шығыс Қазақстан       1000      10    1200     120    300     30
Жамбыл                   -       -       -       -    473     87

Об утверждении лимитов добычи охотничьих животных в Республике Казахстан на сезон охоты в 1996 году
Постановление Правительства Республики Казахстан от 16 августа 1996 г. N 1018
В соответствии со статьей 13 Закона Республики Казахстан от 21 октября 1993 г. N 2463 Z933300_ "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 18, ст. 439), в целях рационального использования ресурсов животного мира и упорядочения организации охоты на диких животных в республике Правительство Республики Казахстан постановляет:
Утвердить лимиты добычи лицензионных видов охотничьих животных в Республике Казахстан на 1996 год согласно приложениям 1 и 2.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 августа 1996 г. N 1018
Численность и лимит на отстрел лицензионных видов
охотничьих копытных животных и медведя
на сезон охоты 1996 года
--------------------------------------------------------------------
Наименование     !   Лось    !Благородный!  Кабан    ! Косуля
!           !олень (в т.!           !
!           !ч. марал)  !           !
---------------------------------------------------------------------
!числ.!лимит!числ.!лимит!числ.!лимит!числ!лимит
---------------------------------------------------------------------
Акмолинская             113    11    -     -     -     -   107   10
Актюбинская              48     -    -     -    850   170  196   21
Атырауская               -      -    -     -    162    16   -    -
Алматинская              -      -   594   31   1223   110 1084   63
Восточно-Казахстанская 1000    10  1200  120    300    30 7500  750
Жамбылская               -      -    -     -    473    87  689   94

Жезқазған                -       -       -       -    280     28
Батыс Қазақстан        173      17       -       -   1027    180
Қарағанды                -       -       -       -    450     25
Қызылорда                -       -       -       -    386     30
Көкшетау               326      24     910      91    205     20
Қостанай               339      32       -       -    249     11
Павлодар               265       6       -       -      -      -

Жезказганская            -      -    -     -    280    28   -    -
Западно-Казахстанская   173    17    -     -   1027   180   -    -
Карагандинская           -      -    -     -    450    25  180   10
Кзыл-Ординская           -      -    -     -    386    30   -    -
Кокшетауская            326    24   910   91    205    20 2706  200
Кустанайская            339    32    -     -    249    11 3719  119
Павлодарская            265     6    -     -     -     -  1174   56

Ақмола                        912,4     Кәсiпшiлiк жүргiзiлмейдi
Ақтөбе                        7,5-8,0   Бұл да сондай
Атырау                         50,5     5,0
Шығыс Қазақстан                70,3     6,0
Жамбыл                          8,5     Кәсiпшiлiк жүргiзiлмейдi
Жезқазған                       2,5     0,4
Батыс Қазақстан                 2,0     Кәсiпшiлiк жүргiзiлмейдi
Қарағанды                     369,2     25,0
Көкшетау                      Дерек     Кәсiпшiлiк жүргiзiлмейдi
берiлмеген
Қостанай                       66,3     0,8
Павлодар                       72,6     Кәсiпшiлiк жүргiзiлмейдi
Солтүстiк Қазақстан            16,8     1,0
Семей                          40,1     1,0
Талдықорған                     3,3     Кәсiпшiлiк жүргiзiлмейдi
Торғай                        133,7     Бұл да сондай
Барлығы:                     1756,2     39,2

Акмолинская                912,4           Промысла не будет
Актюбинская               7,5-8,0               То же
Атырауская                  50,5                 5,0
Восточно-Казахстанская      70,3                 6,0
Жамбылская                   8,5           Промысла не будет
Жезказганская                2,5                 0,4
Западно-Казахстанская        2,0           Промысла не будет
Карагандинская             369,2                25,0
Кокшетауская              Данные не        Промысла не будет
представлены
Кустанайская                66,3                 0,8
Павлодарская                72,6           Промысла не будет
Северо-Казахстанская        16,8                 1,0
Семипалатинская             40,1                 1,0
Талдыкорганская              3,3           Промысла не будет
Тургайская                 133,7                То же
Всего                     1756,2                39,2