О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 г. N 430
П о с т а н о в л е н и е Правительства Республики Казахстан от 19 августа 1996 г. N 1026
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 г. N 430 P960430_ "О предельных расходах государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета на 1996 год" следующие изменения:
в приложении 1 к названному постановлению в графе 5 "Расходы на служебные командировки":
по строке "Госкомзем", порядковый номер 26, цифру "679" заменить цифрой "1144";
по строке "Госкомиссия по передислокации высших и центральных госорганов в г.Акмолу", порядковый номер 47, цифру "923" заменить цифрой "1873";
по строке "Национальное агентство по делам печати и массовой информации", порядковый номер 53, цифру "813" заменить цифрой "1005";
по строке "Итого по министерствам и ведомствам" цифру "111993" заменить цифрой "113600";
по строке "Всего" цифру "419107" заменить цифрой "420714".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 430 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 19 тамыз N 1026
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1996 жылға арналған республикалық бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттiк органдардың шектi шығыстары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 430 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
Аталған қаулының "Қызметтiк iссапарларға арналған шығыстар" атты 1-қосымшаның 5-бағаны:
"Мемжерком" жолындағы, реттiк нөмiрi "26", "679" цифры "1144" цифрымен ауыстырылсын;
"Ақмола қаласына жоғары және орталық мемлекеттiк органдарды
көшiру жөнiндегi мемкомиссия" жолындағы, реттiк нөмiрi "47", "923"
цифры "1873" цифрымен ауыстырылсын;
"Баспасөз және бұқаралық ақпарат iстерi жөнiндегi ұлттық
агенттiк" жолындағы, реттiк нөмiрi "53", "813" цифры "1005" цифрымен
ауыстырылсын;
"Министрлiктер мен ведомстволар бойынша жиыны" жолындағы
"111993" цифры "113600" цифрымен ауыстырылсын;
"Барлығы" жолындағы "419107" цифры "420714" цифрымен
ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi