О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 августа 1996 г. N 1033
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 29 января 1996 г. N 2843 U962843_ "Об оплате труда работников государственных органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета" Правительство Республики Казахстан постановляет:
I. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1. В постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 мая 1995 г. N 694 P950694_ "Вопросы Таможенного комитета при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст.199);
в пункте 2 исключить цифры "1,2,3".
2. (Пункт 2 утратил силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 P970851_ )
3. (Пункт 3 утратил силу - постановлением Правительства РК от 23 мая 1997 г. N 878 P970878_ )
II. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 августа 1996 г. N 1033
П Е Р Е Ч Е Н Ь
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 января 1993 г. N 54 "Об утверждении должностных окладов работников аппарата Комитета по Государственным премиям в области науки, техники и образования при Кабинете Министров Республики Казахстан".
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 26 февраля 1993 г. N 116 "О должностных окладах работников Комитета государственного финансового контроля при Кабинете Министров Республики Казахстан".
3. Пункт 1 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 25 февраля 1993 г. N 154 P930154_ "О схеме должностных окладов работников внешнеэкономических организаций и учреждений Республики Казахстан за границей".
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1993 г. N 400 "Об условиях оплаты труда работников центрального аппарата Хозяйственного управления Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан".
5. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 17 ноября 1993 г. N 1145 "О должностных окладах работников центрального аппарата Хозяйственного управления Аппарата Президента и Кабинета Министров".

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 20 тамыз N 1033
"Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджетi есебiнен ұсталатын мемлекеттiк органдар қызметкерлерiнiң еңбегiне жалақы төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1996 жылғы 29 қаңтардағы N 2843 U962843_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай
өзгертулер енгiзiлсiн:
1. "Қазақстан Республикасының Министрлер Кабинетi жанындағы
кеден комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер
Кабинетiнiң 1995 жылғы 16 мамырдағы N 694 қаулысына /Қазақстан
Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 18, 199-бап/:
2-тармағындағы "1, 2, 3" цифрлары алынып тасталсын.
2.
ЕСКЕРТУ. 2-тармақ күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851
қаулысымен.
P970851_
3.
ЕСКЕРТУ. 3-тармақ күшiн жойды - ҚРҮ-нiң 1997.05.23. N 878
қаулысымен.
P970878_
II. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң
берiлiп отырған тiзбеге сәйкес күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 20 тамыздағы
N 1033 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған
кейбiр шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
1. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Ғылым, техника және бiлiм саласындағы мемлекеттiк сыйлықтар жөнiндегi комитетi аппараты қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 21 қаңтардағы N 54 қаулысы.
2. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Қаржы бақылау мемлекеттiк комитетi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 16 ақпандағы N 116 қаулысы.
3. "Қазақстан Республикасының шет елдегi сыртқы экономикалық ұйымдары мен мекемелерi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларының сызбасы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 25 ақпандағы N 154 қаулысының 1-тармағы.
4. "Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппараты Шаруашылық басқармасы орталық аппараты қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 19 мамырдағы N 400 қаулысы.
5. "Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппараты Шаруашылық басқармасы орталық аппараты қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 17 қарашадағы N 1145 қаулысы.

6. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1994 г. N 293 "О должностных окладах работников органов государственного управления Республики Казахстан".
7. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 г. N 305 "Об утверждении Положения о порядке выплаты надбавок за выслугу лет к должностным окладам работников органов государственного управления Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 15, ст.148).
8. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 г. N 306 "Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан".
9. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 18 апреля 1994 г. N 397 "Об увеличении должностных окладов работников органов государственного управления Республики Казахстан".
10. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 19 мая 1994 г. N 540 "О должностных окладах работников аппаратов сельских и поселковы администраций Республики Казахстан".
11. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 июня 1994 г. N 632 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 г. N 306".
12. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 августа 1994 г. N 881 "Об увеличении должностных окладов работников Производственно-эксплуатационного объединения Управления Делами Аппарата Президента и Кабинета Министров Республики Казахстан".
13. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 20 декабря 1994 г. N 1426 "Об оплате труда работников центрального аппарата Министерства экономики и Министерства финансов Республики Казахстан".
14. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 декабря 1994 г. N 1427 "О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 г. N 305". (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 48, ст.535).
15. Пункт 3 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 января 1995 г. N 98 P950098_ "Организационные вопросы Национальной комиссии Республики Казахстан по ценным бумагам" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 4, ст.52).
16. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 марта 1995 г. N 230 "О структуре центрального аппарата Министерства финансов Республики Казахстан".
17. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 23 марта 1995 г. N 325 "Об увеличении должностных окладов работников Аппарата Кабинета Министров Республики Казахстан".

6. "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 23 наурыздағы N 293 қаулысы.
7. "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларына қызмет өткерген жылдары үшiн үстемақы төлеу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 наурыздағы N 305 қаулысы. /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 15, 148-бап/.
8. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 наурыздағы N 306 қаулысы.
9. "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларын өсiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 18 сәуiрдегi N 397 қаулысы.
10. "Қазақстан Республикасы селолық және поселкелiк әкiмшiлiк аппараттары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 19 мамырдағы N 540 қаулысы.
11. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 наурыздағы N 306 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 14 маусымдағы N 632 қаулысы.
12. "Қазақстан Республикасының Президентi мен Министрлер Кабинетi Аппараты Iс басқармасының өндiрiстiк-пайдалану бiрлестiгi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларын өсiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 5 тамыздағы N 881 қаулысы.
13. "Қазақстан Республикасының Экономика министрлiгi мен Қаржы министрлiгi орталық аппараты қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 20 желтоқсандағы N 1426 қаулысы.
14. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 наурыздағы N 306 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 21 желтоқсандағы N 1427 қаулысы /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 48, 535-бап/.
15. "Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар жөнiндегi ұлттық комиссиясының ұйымдық мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 27 қаңтардағы N 98 қаулысы /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 4, 52-бап/.
16. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 наурыздағы N 230 қаулысы.
17. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi Аппараты қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақыларын өсiру туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 23 наурыздағы N 325 қаулысы.

18. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 458 "О должностных окладах работников Государственного комитета финансового контроля Республики Казахстан".
19. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 468 "Отдельные вопросы Министерства финансов Республики Казахстан".
20. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 14 апреля 1995 г. N 474 "О должностных окладах работников органов государственного управления Республики Казахстан".
21. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 10 мая 1995 г. N 633 "О Комитете по использованию иностранного капитала при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 17, ст. 191).
22. В постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 16 мая 1995 г. N 694 P950694_ "Вопросы Таможенного комитета при Кабинете Министров Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 18, ст. 199):
пункт 6;
приложения 1,2,3 к названному постановлению.
23. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июня 1995 г. N 818 "Об оплате труда работников центрального аппарата государственных комитетов Республики Казахстан".
24. Пункт 6 постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 июня 1995 г. N 819 P950819_ "Вопросы Государственного комитета Республики Казахстан по сотрудничеству со странами Содружества Независимых Государств" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 21, ст.238).
25. Пункты 5,6,7 изменений и дополнений, которые вносятся в решения Правительства Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров Республики Казахстан от 11 июля 1995 г. N 948 "О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст.271).
26. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 сентября 1995 г. N 1244 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 марта 1994 г. N 305".

18. "Қазақстан Республикасының Қаржы бақылау мемлекеттiк комитетi қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 сәуiрдегi N 458 қаулысы.
19. "Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 сәуiрдегi N 468 қаулысы.
20. "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк басқару органдары қызметкерлерiнiң лауазымдық жалақылары туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 14 сәуiрдегi N 474 қаулысы.
21. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Шетел капиталын пайдалану жөнiндегi комитет туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 10 мамырдағы N 633 қаулысы /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 17, 191-бап/.
22. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Кеден комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 16 мамырдағы N 694 қаулысында /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 18, 199-бап/.
6-тармақ:
осы қаулының 1, 2, 3-қосымшалары:
23. "Қазақстан Республикасы мемлекеттiк комитеттерi орталық аппараты қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 маусымдағы N 818 қаулысы.
24. "Қазақстан Республикасының Тәуелсiз Мемлекеттер Достастығы елдерiмен ынтымақтастық жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 маусымдағы N 819 қаулысының 6-тармағы.
25. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне өзгертулер енгiзу және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 11 шiлдедегi N 948 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмiне енгiзiлетiн өзгертулер мен толықтырулардың 5 - 6 - 7-тармақтары /Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 24, 271-бап/.
26. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 29 наурыздағы N 305 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 8 қыркүйектегi N 1244 қаулысы.