О вопросах Республиканского государственного предприятия "Центр международного сотрудничества "Iскер" Хозяйственного управления Президента и Правительства Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 1996 г. N 1127
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Возобновить действие постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1996 г. N 766 P960766_ "О создании Республиканского государственного предприятия "Центр международного сотрудничества "Iскер" Хозяйственного управления Президента и Правительства Республики Казахстан" и считать его действующим с 20 июня 1996 года.
2. Признать утратившим силу пункт 1 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 сентября 1996 г. N 1098 P961098_ "О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 20 июня 1996 г. N 766".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметi Шаруашылық басқармасының "Iскер" Халықаралық ынтымақтастық орталығы" Республикалық мемлекеттiк кәсiпорнының мәселелерi туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 17 қыркүйек N 1127
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. "Қазақстан Республикасының Президентi мен Үкiметi Шаруашылық басқармасының "Iскер" Халықаралық ынтымақтастық орталығы" Республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 маусымдағы N 766 P960766_ қаулысы қайта күшiне енгiзiлсiн және ол 1996 жылғы 20 маусымнан күшiне ендi деп саналсын.
2. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 20 маусымдағы N 766 қаулысының күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 қыркүйектегi N 1098 қаулысының 1-тармағының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi