О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 298
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 1996 г. N 1154. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 30 июня 1997 г. N 1037 ~P971037.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в приложение 4 "Перечень товаров, экспорт которых осуществляется по лицензиям" к постановлению Правительства Республики Казахстан от 12 марта 1996 г. N 298 P960298_ "О порядке экспорта и импорта товаров (работ, услуг) в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 11, ст. 83) следующие изменение и дополнение:
по строкам "Металлы редкие, редкоземельные, сырье для производства, сплавы, соединения и изделия";
в графе 2:
коды "2804 (кроме 280470000), 280540100" исключить;
дополнить кодами "280450, 280490".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 298 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 23 қыркүйек N 1154. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.06.30. N 1037 қаулысымен. ~P971037
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасындағы тауарлардың (жұмыстар, қызмет көрсетулер) экспорты мен импортының тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 12 наурыздағы N 298 P960298_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 11, 83-құжат) "Экспорты лицензиялар бойынша жүзеге асырылатын тауарлардың тiзбесi" деген
4-қосымшаға мынадай өзгертулер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
"Сирек, жерде сирек кездесетiн металлдар, өндiрiске арналған
шикiзат, балқымалар, қосылыстар мен бұйымдар" деген жолдар бойынша:
2-бағанда:
"2804 (280470000 басқа), 280540100" кодтары алынып тасталсын;
"280450, 280490" кодтарымен толықтырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi