О внесении изменения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 сентября 1996 г. N 1227
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 октября 1996 г. N 1201
В соответствии с решением межведомственной комиссии по санации и ликвидации несостоятельных предприятий Республики Казахстан от 5 сентября 1996 г. N 8 Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Исключить из числа неплатежеспособных предприятий, предлагаемых к ликвидации, акционерные общества "Атырауавтоколик" и "Завод металлоизделий" Атырауской области.
2. Внести в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 5 сентября 1995 г. N 1227 "О мерах по реализации мероприятий по финансово-экономическому оздоровлению и ликвидации несостоятельных предприятий" следующее изменение:
в пункте 1 исключить слова "акционерное общество "Атырауавтоколик" - Атырауская область; акционерное общество "Завод металлоизделий" - Атырауская область".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 5 қыркүйектегi N 1227 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 1 қазан N 1201
Қазақстан Республикасының дәрменсiз кәсiпорындарын санациялау және тарату жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның 1996 жылғы 5 қыркүйектегi N 8 шешiмiне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi Қаулы Етедi:
1. Таратуға ұсынылған, төлем жасау қабiлетi жоқ кәсiпорындардың iшiнен Атырау облысының "Атырауавтокөлiк" және "Металбұйымдары зауыты" акционерлiк қоғамдары алынып тасталсын.
2. "Дәрменсiз кәсiпорындарды қаржылық-экономикалық сауықтыруға
және таратуға байланысты iс-шараларды жүзеге асыру жөнiндегi шаралар
туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы
5 қыркүйектегi N 1227 қаулысына мынадай өзгертулер енгiзiлсiн:
1-тармақтағы "Атырауавтокөлiк" акционерлiк қоғамы-Атырау облысы;
"Метал бұйымдары зауыты" акционерлiк қоғамы Атырау облысы;" деген
сөздер алынып тасталсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi