О приватизации Дома отдыха "Актау"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 1996 г. N 1359
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан "О приватизации", U952721_ имеющим силу Закона и в целях снижения затрат, финансируемых из бюджета, по содержанию объектов Управления Делами Президента Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Управления Делами Президента Республики Казахстан об исключении имущественного комплекса Дома отдыха "Актау" из ведения Управления Делами Президента Республики Казахстан.
2. Управлению Делами Президента Республики Казахстан передать Государственному комитету Республики Казахстан по управлению государственным имуществом Дом отдыха "Актау", как имущественный комплекс, для принятия решения о его продаже на закрытом тендере, учитывая исключительное значение сохранения окружающей среды региона и поддержания его экологического состояния.
3. Государственному комитету Республики Казахстан по приватизации осуществить продажу Дома отдыха "Актау", как имущественного комплекса, на закрытом тендере, определив при этом одним из его условий обязательное размещение Покупателем в течение двух лет в корпусах Дома отдыха "Актау" официальных правительственных делегаций.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

"Ақтау" демалыс үйiн жекешелендiру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 8 қараша N 1359
"Жекешелендiру туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар Жарлығына сәйкес және Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының объектiлерiн ұстау жөнiндегi бюджеттен қаржыландырылатын шығыстарды төмендету мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Ақтау" демалыс үйiнiң мүлiктiк кешенiн Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының қарауынан шығару туралы Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасының ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Президентi Iс Басқармасы аймақтың қоршаған ортасын сақтаудың және оның экологиялық жай-күйiн қолдаудың ерекше маңызын ескерiп, "Ақтау" демалыс үйiн жабық тендерде сату туралы шешiм қабылдау үшiн оны мүлiктiк кешен ретiнде Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне берсiн.
3. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi "Ақтау" демалыс үйiн жабық тендерде мүлiктiк кешен ретiнде сатуды, мұнымен бiрге Сатып алушының екi жыл бойы "Ақтау" демалыс үйiнiң корпустарына ресми үкiмет делегацияларын мiндеттi түрде орналастыруы оның шарттарының бiрi екенiн айқындап жүзеге асырсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi