О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1741
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 ноября 1996 г. N 1393. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 1 апреля 1997 г. N 450 ~P970450.
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 25 декабря 1995 г. N 2727 U952727_ "О государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 168) Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в Положение о Министерстве юстиции Республики Казахстан, утвержденное постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1741 P951741_ "Вопросы Министерства юстиции Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 38, ст. 493), следующие дополнения:
подпункт 10 пункта 9 дополнить абзацем следующего содержания:
"обеспечение государственной регистрации прав на недвижимое имущество и сделок с ним";
подпункт 14 пункта 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"осуществляет государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1741 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 18 қараша N 1393. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.01. N 450 қаулысымен. ~P970450
"Жылжымайтын мүлiкке құқықтары және онымен жасалатын мәмiлелердi мемлекеттiк тiркеу туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 25 желтоқсандағы N 2727 U952727_ Заң күшi бар Жарлығын (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 24, 168-құжат) орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң мәселелерi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1741 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгi туралы Ережеге (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 38,
493-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
9-тармақтың 10-тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен
толықтырылсын:
"жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және онымен жасалатын
мәмiлелердi мемлекеттiк тiркеудi қамтамасыз ету";
10-тармақтың 14-тармақшасы мынадай мазмұндағы абзацпен
толықтырылсын:
"жылжымайтын мүлiкке құқықтарды және онымен жасалатын
мәмiлелердi мемлекеттiк тiркеудi жүзеге асырады".
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi