О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1996 г. N 627
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 ноября 1996 г. N 1406
В связи с недовыполнением плана по доходам бюджетов областей и учитывая просьбы акимов областей о продлении срока погашения краткосрочной бюджетной ссуды, выделенной из республиканского бюджета на погашение задолженности Пенсионному фонду Республики Казахстан, Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 1996 г. N 627 "О мерах по погашению задолженности бюджетных организаций перед Пенсионным фондом" следующее изменение:
в абзаце четвертом пункта 1 слова "15 сентября" заменить словами "1 декабря".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 мамырдағы N 627 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 20 қараша N 1406
Облыстардың бюджетке кiрiстерi бойынша жоспарының орындалмауына байланысты және облыс әкiмдерiнiң республикалық бюджеттен Қазақстан Республикасының Зейнетақы қорына берешегiн өтеуге арналған қысқа мерзiмдi бюджеттiк несиенi өтеу мерзiмiн ұзарту туралы өтiнiштерiн ескере келiп, Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Бюджеттiк ұйымдардың Зейнетақы қорына берешегiн өтеу жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 мамырдағы N 627 қаулысына мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
1-тармақтың төртiншi абзацындағы "15 қыркүйек" деген сөздер "1 желтоқсан" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi