О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1996 г. N 646
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 1996 г. N 1458. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 27 мая 1998 г. N 484 ~P980484.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 мая 1996 г. N 646 P960646_ "Об утверждении Положения о Компетентном органе Правительства Республики Казахстан по заключению и исполнению контрактов с недропользователями в Республике Казахстан" следующие изменение и дополнения:
в пункте 2:
абзац третий изложить в следующей редакции:
"Министерство нефтяной и газовой промышленности Республики Казахстан - по проведению нефтяных операций, а при создании совместных предприятий - с согласия Государственного комитета Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Министерством геологии и охраны недр Республики Казахстан";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Государственный комитет Республики Казахстан по управлению государственным имуществом и Министерство геологии и охраны недр Республики Казахстан - в случае приватизации или имущественного найма (концессии) предприятий, разрабатывающих природные ресурсы, вне зависимости от их отраслевой принадлежности";
дополнить пунктом 5 следующего содержания:
"5. Установить, что подготовку предприятий к приватизации и связанные с этим процессом переговоры с инвесторами осуществляют соответствующие отраслевые министерства";
пункт 5 считать пунктом 6.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 мамырдағы N 646 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 30 қарашадағы N 1458. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1998.05.27. N 484 қаулысымен. ~P980484
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қазақстан Республикасында жер қойнауын пайдаланушылармен контрактiлер жасау және оны орындау жөнiндегi Құзыреттi органы туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 мамырдағы N 646 P960646_ қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
2-тармақта:
үшiншi абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мұнай операцияларын жүргiзу бойынша - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ өнеркәсiбi министрлiгi, ал бiрлескен кәсiпорындар құру кезiнде - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгiнiң келiсiмiмен";
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Табиғи ресурстарды өндiретiн кәсiпорындарды, олардың салалық тиесiлiгiне қарамастан жекешелендiру немесе мүлiктiк жалдау (концессия) жағдайында - Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк мүлiктi басқару жөнiндегi мемлекеттiк комитетi мен Қазақстан Республикасының Геология және жер қойнауын қорғау министрлiгi";
мынадай мазмұндағы 5-тармақпен толықтырылсын:
"Кәсiпорындарды жекешелендiруге әзiрлеудi және инвесторлармен
осы процеске қатысты келiссөздер жасауды тиiстi салалық министрлiктер
жүзеге асырады деп белгiленсiн";
5-тармақ 6-тармақ деп саналсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi