О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1996 г. N 770
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 декабря 1996 г. N 1474
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 июня 1996 г. N 770 P960770_ "О погашении долгов Государственного акционерного общества "Карагандинский металлургический комбинат" следующие изменения и дополнение:
в пункте 11 слова "10398 тысяч (десять миллионов триста девяносто
восемь тысяч) тенге" заменить словами "10709447 (десять
миллионов семьсот девять тысяч четыреста сорок семь) тенге;
в приложении 2 "Список лиц, погибших и ставших инвалидами на ГАО
"Карметкомбинат", для выплаты единовременных пособий" к указанному
постановлению:
по строке, порядковый номер 6, цифру "569.737" заменить цифрой
"596.737";
дополнить строкой следующего содержания:
"14. Штеркель А.В.         311.762";
по строке "Всего" цифру "10.397.685" заменить цифрой "10.709.447".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 маусымдағы N 770 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 3 желтоқсан N 1474
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Қарағанды металлургия комбинаты" мемлекеттiк акционерлiк қоғамының қарыздарын өтеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 21 маусымдағы N 770 қаулысына мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
11-тармақтағы "10398 мың (он миллион үш жүз тоқсан сегiз мың) теңге" деген сөздер "10709447 (он миллион жетi жүз тоғыз мың төрт жүз қырық жетi) теңге" деген сөздермен ауыстырылсын;
аталған қаулының "Қарметкомбинат" мемлекеттiк акционерлiк
қоғамында қаза тапқан және мүгедек болып қалған адамдардың тiзiмi,
бiржолғы жәрдемақы төлеу үшiн деген 2-қосымшадағы:
реттiк нөмiрi 6-шы жолындағы "569.737" деген сан "596.737" деген
санмен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"14. Штеркель А.В.            311.762";
"Барлығы" жолындағы "10.397.685" деген сан "10.709.447" деген
санмен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi