Об утверждении Карты блоков для геологического изучения и освоения углеводородов в казахстанском секторе Каспийского моря
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 1996 г. N 1514
Во исполнение Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 28 июня 1995 г. N 2350 U952350_ "О нефти" и в дополнение к постановлению Правительства Республики Казахстан от 16 ноября 1995 г. N 1552 P951552_ "Об утверждении Карты блоков и месторождений углеводородов, подготовленных к геологическому изучению и освоению" Правительство Республики Казахстан
постановляет:
Утвердить Карту блоков для геологического изучения и освоения
углеводородов в казахстанском секторе Каспийского моря с размерами
блоков 15 минут географической сетки координат.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Каспий теңiзiнiң қазақстандық секторында көмiрсутектерiн геологиялық зерделеу мен игеруге арналған блоктар картасын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 10 желтоқсан N 1514
"Мұнай туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1995 жылғы 28 маусымдағы N 2350 U952350_ Заң күшi бар Жарлығын орындау және "Геологиялық зерделеу мен игеруге әзiрленген Блоктар мен көмiрсутектерi кен орындарының картасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 16 қарашадағы N 1552 P951552_
қаулысына толықтыру енгiзу үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi
қаулы етедi:
Каспий теңiзiнiң қазақстандық секторында көмiрсутектерiн
геологиялық зерделеу мен игеруге арналған блоктарының мөлшерi
координаттың географиялық торшасымен 15 минут болатын блоктар картасы
бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi