О предоставлении и землепользовании ассоциации крестьянских хозяйств и малых предприятий "Сарысу" земель запаса Жезказганской области, находящихся в долгосрочном землепользовании землепользователей Южно-Казахстанской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1996 г. N 1568
В соответствии со статьей 10 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 22 декабря 1995 года N 2717 U952717_ "О земле" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 24. ст. 159) Правительство Республики Казахстан постановляет:
Принять предложение акима Жезказганской области и Государственного комитета Республики Казахстан по земельным отношениям и землеустройству, согласованное с акимом Южно-Казахстанской области, о предоставлении в постоянное землепользование ассоциации крестьянских хозяйств и малых предприятий "Сарысу" Жездинского района земель запаса этого же района, находящихся в долгосрочном землепользовании землепользователей Южно-Казахстанской области, для ведения сельскохозяйственного производства общей площадью 41327 га, в том числе сенокосов лиманного орошения - 2514 га, пастбищ - 38670 га, прочих земельных угодий - 143 га.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Оңтүстiк Қазақстан облысы жер пайдаланушыларының ұзақ мерзiмдi жер пайдалануындағы Жезқазған облысының запастағы жерiн "Сарысу" шаруа қожалықтары және шағын кәсiпорындар ассоциациясының жер пайдалануына беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1996 жылғы 20 желтоқсан N 1568
"Жер туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң Заң күшi бар 1995 жылғы 22 желтоқсандағы N 2717 U952717_ Жарлығының 10-бабына сәйкес (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң ведомостары, 1995 ж., N 24, 159-бап) Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
Жезқазған облысы әкiмiнiң және Қазақстан Республикасының Жер қатынастары және жерге орналастыру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiнiң Оңтүстiк Қазақстан облысы жер пайдаланушыларының ұзақ мерзiмдi жер пайдалануындағы Жездi ауданының запастағы жерiн осы ауданның "Сарысу" шаруа қожалықтары мен шағын кәсiпорындар ассоциациясының тұрақты жер
пайдалануына ауыл шаруашылығы өндiрiсiн жүргiзу үшiн жалпы көлемi
41327 гектар, оның iшiнде көл табандап суарылатын 2514 гектар
пiшендiктердi, 38670 гектар жайылымды, 143 гектар өзге де жер
алаптарын беру жөнiнде Оңтүстiк Қазақстан облысының әкiмiмен
келiсiлген ұсынысы қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi