О структуре Национальной комиссии Республики Казахстан по бухгалтерскому учету
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 1996 г. N 1662. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2005 г. N 124 (P050124)
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить структуру Национальной комиссии Республики Казахстан по бухгалтерскому учету согласно приложению, исходя из предельной численности работников в количестве 50 единиц.
2. Установить для Национальной комиссии Республики Казахстан по бухгалтерскому учету лимит служебных легковых автомобилей в количестве 5 единиц.
3. Признать утратившими силу пункты 4, 6, 8 постановления Правительства Республики Казахстан от 9 августа 1996 г. N 985 P960985_  "О Национальной комиссии Республики Казахстан по бухгалтерскому учету" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 33, ст. 312).
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 27 декабря 1996 г. N 1662
Структура
Национальной комиссии Республики Казахстан
по бухгалтерскому учету
Председатель
Члены комиссии
Управление концепции и общих стандартов
бухгалтерского учета
Управление специализированных стандартов
бухгалтерского учета
Отдел правовой и аналитической работы
Финансово-учетный отдел
Отдел кадров и специальной работы
Административно-хозяйственный отдел

Қазақстан Республикасының Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi ұлттық комиссиясының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 27 желтоқсан N 1662 қаулысы. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005 жылғы 9 ақпандағы N 124 қаулысымен (P050124)
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi ұлттық комиссиясының құрылымы қосымшаға сәйкес қызметкерлердiң шектi санының негiзiнде 50 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi ұлттық комиссиясының құрылымы үшiн 5 қызметтiк жеңiл автомобиль лимитi белгiленсiн.
3. "Қазақстан Республикасының Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi ұлттық комиссиясының құрылымы туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 9 тамыздағы N 985  қаулысының  4, 6, 8-тармақтарының күшi жойылған деп танылсын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 33, 312-құжат).
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 27 желтоқсандағы
N 1662 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Бухгалтерлiк есеп жөнiндегi
ұлттық комиссиясының
ҚҰРЫЛЫМЫ
Төраға
Комиссия мүшелерi
Бухгалтерлiк есептiң тұжырымдамасы мен жалпы стандарттары
басқармасы
Бухгалтерлiк есептiк мамандандырылған стандарттар басқармасы
Құқық және талдау жұмысы бөлiмi
Қаржы-есеп бөлiмi
Кадр және арнайы жұмыс бөлiмi
Әкiмшiлiк-шаруашылық бөлiмi