О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 г. N 430
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 1996 г. N 1670
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 апреля 1996 г. N 430 P960430_ "О предельных расходах государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета на 1996 год" следующие изменения:
в приложении 1 к названному постановлению:
по строке "Госкомпания "Казахкино" при Минкультуры, порядковый номер 5, цифру "3701" заменить цифрой "4178";
по строке "Минсоцзащиты", порядковый номер 16, цифру "13164" заменить цифрой "15874";
по строке "Минэкономики", порядковый номер 22, цифры "45953" и "3711" заменить цифрами "43500" и "2550";
по строке "Госкомитет по сотрудничеству со странами СНГ", порядковый номер 29, цифру "9735" заменить цифрой "12385";
по строке "Госкомимущество", порядковый номер 33, цифру "12137" заменить цифрой "14202";
по строке "Комитет лесного хозяйства", порядковый номер 40, цифру "4217" заменить цифрой "4559";
по строке "Главное управление архивами", порядковый номер 43, цифры "5617" И "2995" заменить цифрами "5911" и "3873";
по строке "Главное управление геодезии", порядковый номер 44, цифру "3224" заменить цифрой "3969";
по строке "Госинспекция по контролю за рациональным использованием черных и цветных металлов", порядковый номер 48, цифру "3012" заменить цифрой "3273";
по строке "Итого по министерствам и ведомствам" цифры "2851032", "1116647", "113600" заменить цифрами "2851326", "1124322" и "112439";
по строке "Ассигнования на расходы, связанные с образованием новых структур государственного управления", порядковый номер 69, цифру "382578" заменить цифрой "382284";
по строке "ВСЕГО" цифры "5961698" и "420714" заменить цифрами "5969373" и "419553".
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 430 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 28 желтоқсандағы N 1670
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"1996 жылға арналған республикалық бюджеттiң есебiнен ұсталатын мемлекеттiк органдардың шектi шығыстары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 11 сәуiрдегi N 430 қаулысына мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
аталған қаулының 1-қосымшасында:
"Мәдениетминi жанындағы "Қазақкино" мемкомпаниясы" жолындағы реттiк нөмiрi 5-шi "3701" саны "4178" санымен ауыстырылсын;
"Әлеуметминi" жолындағы реттiк нөмiрi 16-шы "13164" саны "15874" санымен ауыстырылсын;
"Экономминi" жолындағы реттiк нөмiрi 22-шi "45953" және "3711" сандары "43500" және "2550" сандарымен ауыстырылсын;
"ТМД елдерiмен ынтымақтастық жөнiндегi мемкомитет" жолындағы реттiк нөмiрi 29-шы "9735" саны "12385" санымен ауыстырылсын;
"Меммүлiкком" жолындағы реттiк нөмiрi 33-шi "12137" саны "14202" санымен ауыстырылсын;
"Орман шаруашылығы комитетi" жолындағы реттiк нөмiрi 40-шы "4217" саны "4559" санымен ауыстырылсын;
"Бас архив басқармасы" жолындағы реттiк нөмiрi 43-шi "5617" және "2995" сандары "5911" және "3873" сандарымен ауыстырылсын;
"Геодезия бас басқармасы" жолындағы реттiк нөмiрi 44-шi "3224" саны "3969" санымен ауыстырылсын;
"Қара және түстi металдардың тиiмдi пайдаланылуын бақылау жөнiндегi меминспекция" жолындағы реттiк нөмiрi 48-шi "3012" саны "3273" санымен ауыстырылсын;
"Министрлiктер мен ведомстволар бойынша жиыны" жолындағы "2851032" , "1116647" және "113600" сандары "2851326", "1124322" және "112439" сандарымен ауыстырылсын;
"Мемлекеттiк басқарудың жаңа құрылымдарының пайда болуына байланысты шығыстарға арналған қаражаттар" жолындағы реттiк нөмiрi 69-шы "382578" саны "382284" санымен ауыстырылсын;
"Барлығы" жолындағы "5964698" және "420714" сандары "5969373" және "419553" сандарымен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi