О структуре центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1996 г. N 1672. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 22 апреля 1997 г. N 631 ~P970631.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 175 единиц.
2. Разрешить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан иметь 4 заместителей Министра, в том числе одного первого, а также коллегию в количестве 13 человек.
3. Установить для центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан лимит служебных легковых автомобилей в количестве 5 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1819 "О структуре центрального аппарата Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1996 г. N 1672
Структура
центрального аппарата Министерства
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Руководство
Экономическое управление
Управление кадров и организации работы аппарата
Управление международного сотрудничества
Департамент автомобильного транспорта
Департамент железнодорожного транспорта
Департамент связи
Департамент автомобильных дорог
Департамент водного транспорта
Комитет по использованию воздушного пространства
и деятельности гражданской авиации

Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 29 желтоқсан N 1672. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.04.22. N 631 қаулысымен. ~P970631
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес осы аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 175 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне министрдiң төрт орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ саны 13 адамдық алқа ұстауына рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар
министрлiгiнiң орталық аппараты үшiн 5 қызметтiк жеңiл автомобиль
лимитi белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң" 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1819 қаулысының
күшi жойылды деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1672 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар
министрлiгi орталық аппаратының
Қ Ұ Р Ы Л Ы М Ы
Басшылық
Экономика басқармасы
Кадр және аппарат жұмысын ұйымдастыру басқармасы
Халықаралық ынтымақтастық басқармасы
Автомобиль көлiгi департаментi
Темiр жол көлiгi департаментi
Байланыс департаментi
Автомобиль жолдары департаментi
Су көлiгi басқармасы
Әуе кеңiстiгiн және азаматтық авиация қызметiн пайдалану
жөнiндегi комитет