О структуре центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1996 г. N 1673. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 мая 1997 г. N 851 ~P970851.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить структуру центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан по приватизации согласно приложению, исходя из предельной численности работников этого аппарата в количестве 66 единиц.
2. Разрешить Государственному комитету Республики Казахстан по
приватизации иметь 3 заместителей Председателя, в том числе одного
первого, а также коллегию в количестве 9 человек.
3. Установить для центрального аппарата Государственного
комитета Республики Казахстан по приватизации лимит служебных
легковых автомобилей в количестве 4 единиц.
4. Признать утратившим силу постановление Правительства
Республики Казахстан от 19 декабря 1995 г. N 1800 "О структуре
центрального аппарата Государственного комитета Республики Казахстан
по приватизации".
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 1996 г. N 1673
Структура
центрального аппарата Государственного комитета
Республики Казахстан по приватизации
Руководство
Сектор нормативно-правового обеспечения
Управление приватизации по индивидуальным проектам
Управление приватизации объектов социальной инфраструктуры
Управление приватизации акционерных обществ
Управление организационно-кадровой работы
Отдел по контролю и распределению денежных средств
Информационно-аналитический отдел
Отдел приватизации сельхозпредприятий

Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1996 жылғы 29 желтоқсан N 1673. Күшi жойылды - ҚРҮ-нiң 1997.05.20. N 851 қаулысымен. ~P970851
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы қосымшаға сәйкес орталық аппарат қызметкерлерi шектi санының негiзiнде 66 адам болып бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк комитетiне төрағаның 3 орынбасарын, оның iшiнде бiр бiрiншi орынбасарын, сондай-ақ құрамында 9 адамы бар алқа ұстауға рұқсат етiлсiн.
3. Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi мемлекеттiк
комитетiнiң орталық аппаратына қызметтiк 4 жеңiл автомобиль лимитi
белгiленсiн.
4. "Қазақстан Республикасының жекешелендiру жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының құрылымы туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1995 жылғы 19 желтоқсандағы N 1800
қаулысының күшi жойылған деп танылсын.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1996 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1673 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасының Жекешелендiру жөнiндегi
мемлекеттiк комитетi орталық аппаратының
құрылымы туралы
Басшылық
Нормативтiк-құқықтық қамтамасыз ету секторы
Жеке жобалар бойынша жекешелендiру басқармасы
Әлеуметтiк инфрақұрылым объектiлерiн жекешелендiру
басқармасы
Акционерлiк қоғамдары жекешелендiру басқармасы
Ұйымдастыру-кадр жұмысы басқармасы
Ақша қаражатын бақылау және бөлу жөнiндегi бөлiм
Ақпараттық-талдау бөлiмi
Ауыл шаруашылығы кәсiпорындарын жекешелендiру бөлiмi