О применении контрольно-кассовых аппаратов с фискальной памятью при осуществлении денежных расчетов с населением
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 января 1997 г. N 67
В целях защиты населения от приобретения недоброкачественных
товаров (услуг), предотвращения сокрытия доходов от налогообложения
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. (Пункты 1-4 утратили силу - постановлением Правительства РК от 6
августа 2001 г. N 1034
P011034_
)
5. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства
Республики Казахстан согласно прилагаемому перечню.
6. Настоящее постановление вступает в силу с 1 апреля 1997 года
и подлежит опубликованию.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 января 1997 г. N 67
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июня 1993 г. N 483 "Об усилении контроля за поступлением денежной наличности от предприятий и организаций всех форм собственности в кассы учреждений банков" (САПП Республики Казахстан 1993 г., N 23, ст. 286).
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июля 1993 г. N 579 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июня 1993 г. N 483" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 26, ст. 325 ).
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 6 января 1994 г. N 35 "О внесении дополнений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июня 1993 г. N 483" (САПП Республики Казахстан, 1994 г., N 2, ст. 17 ).
Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 13 апреля 1995 г. N 463 "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июня 1993 г. N 483" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 12, ст. 148)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 1996 г. N 229 "О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 8 июня 1993 г. N 483" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 9, ст. 66).

Халықпен ақшалай есеп айырысуды жүзеге асыру кезiнде фискальды жады бар бақылау-кассалық аппараттарын қолдану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 15 қаңтар N 67
Халықты сапасыз тауарларды (қызмет көрсетулердi) сатып алудан
қорғау, табыстарды салық салудан жасырып қалуды болдырмау мақсатында
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1-4.
Ескерту. 1-4-тармағының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.08.06.
N 1034 қаулысымен.
P011034_
5. Берiлiп отырған тiзбеге сәйкес Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылды деп танылсын.
6. Осы қаулы 1997 жылдың 1 сәуiрiнен бастап күшiне енедi және
жариялауға жатады.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң
1997 жылғы 15 қаңтардағы
N 67 қаулысына
Қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр
шешiмдерiнiң
ТIЗБЕСI
"Меншiктiң барлық нысандарындағы кәсiпорындар мен ұйымдардан қолда бар ақшаның банк мекемелерiнiң кассаларына түсуiн бақылауды күшейту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 маусымдағы N 483 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 23, 286-құжат).
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 маусымдағы N 483 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 шiлдедегi N 579 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж., N 26, 325-құжат).
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 маусымдағы N 483 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 6 қаңтардағы N 35 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 2, 17-құжат).
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 маусымдағы N 483 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 13 сәуiрдегi N 463 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1995 ж., N 12, 148-құжат).
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 8 маусымдағы N 483 қаулысына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 22 ақпандағы N 229 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 9, 66-құжат).