О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 января 1997 г. N 85
Во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан от 16 сентября 1996 г. N 1119 P961119_ "Об утверждении Положения о прохождении службы должностными лицами в таможенных органах Республики Казахстан и текста Присяги должностных лиц таможенных органов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 37, ст. 354) Правительство Республики Казахстан постановляет:
Признать утратившими силу:
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 4 августа 1992 г. N 655 "Об утверждении Положения о порядке присвоения персональных званий лицам начальствующего и оперативного состава учреждений системы Главного таможенного управления Министерства финансов Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 31, ст. 480);
пункт 2 изменений, которые вносятся в решения Правительства
Республики Казахстан, утвержденных постановлением Кабинета Министров
Республики Казахстан от 26 ноября 1993 г., N 1192 "Об изменении и
признании утратившими силу некоторых решений Правительства
Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан 1993 г., N 46,
ст. 555);
постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 9 июня
1994 г. N 604 "О внесении дополнения в постановление Кабинета
Министров Республики Казахстан от 4 августа 1992 г. N 655" (САПП
Республики Казахстан, 1994 г., N 25, ст. 260).
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiнiң күшi жойылған деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Қаулысы 1997 жылғы 20 қаңтар N 85
"Лауазымды адамдардың Қазақстан Республикасының кеден органдарында қызмет өткеруi туралы ереженi және Қазақстан Республикасының кеден органдары лауазымды адамдарының антының мәтiнiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 16 қыркүйектегi N 1119 P961119_ қаулысын (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 37, 354-құжат) орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
мыналардың күшi жойылған деп танылсын:
"Қазақстан Республикасының Кеден комитетi жүйесi мекемелерiнiң басқарушы және оперативтiк құрамдағы адамдарына дербес атақтар беру тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 4 тамыздағы N 655 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1992 ж., N 31, 480-құжат);
"Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiн өзгерту және күшi жойылған деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 26 қарашадағы N 1192 қаулысымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң шешiмдерiне енгiзiлетiн өзгерiстердiң 2-тармағы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1993 ж.,
N 46, 555-құжат);
"Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 4
тамыздағы N 655 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1994 жылғы 9 маусымдағы N 604
қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1994 ж., N 25, 260-құжат).
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң
бiрiншi орынбасары