О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 1997 года № 216. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 августа 2013 года № 796
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.08.2013 № 796.
Во исполнение пункта 4 постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 1996 г. N 1342 P961342_ "О создании Республиканского государственного предприятия "Метрология" Правительство Республики Казахстан постановляет:
Дополнить Перечень республиканских государственных предприятий, утвержденный постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 июня 1996 г. N 790 P960790_ "О Перечне республиканских государственных предприятий" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 29, ст. 256), следующими строками:
"Комитет по стандартизации, метрологии и сертификации
Республики Казахстан
367  Республиканское государственное предприятие
"Метрология"                                  г. Алматы"
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 14 ақпандағы N 216 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 5 тамыздағы № 796 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.08.2013 № 796 қаулысымен.
"Метрология" республикалық мемлекеттiк кәсiпорнын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 1 қарашадағы N 1342 P961342_ қаулысының 4-тармағын орындау үшiн Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 25 маусымдағы N 790 қаулысымен бекiтiлген Республикалық мемлекеттiк кәсiпорындардың тiзбесi (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 29, 256-құжат) мынадай жолдармен толықтырылсын:
"Қазақстан Республикасының Стандарттау, метрология және
сертификаттау жөнiндегi комитетi
367 "Метрология"                        Алматы қаласы"
республикалық мемлекеттiк кәсiпорны
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi