О мерах по развитию энергетических мощностей Актюбинской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 марта 1997 г. N 319
В целях стабильного энергоснабжения потребителей Актюбинской области, развития ее энергоисточников за счет использования попутного газа Жанажольского нефтегазового месторождения Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить предложения акима Актюбинской области и компании "EREM Sуstемs, Ltd" (США) о строительстве в Актюбинской области энергетических мощностей мощностью 150 МВт с использованием попутного газа Жанажольского месторождения.
2. Министерству экономики и торговли, Министерству энергетики и природных ресурсов Республики Казахстан обеспечить реализацию попутного газа Жанажольского месторождения для использования его на вводимой газотурбинной электростанции мощностью 150 МВт по цене, не превышающей стоимость затрат по его производству.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на акима Актюбинской области.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ақтөбе облысының энергетикалық қуатын дамыту жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 13 наурыздағы N 319
Ақтөбе облысының тұтынушыларын энергиямен тұрақты қамтамасыз ету, Жаңажол мұнай-газ кен орнының жолай өтетiн газын пайдалану есебiнен оның энергия көздерiн дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
1. Ақтөбе облысы әкiмiнiң және "EREM Sуstемs, Ltd (АҚШ)" компаниясының Ақтөбе облысында Жаңажол мұнай-газ кен орнының жолай өтетiн газын пайдалана отырып қуаттылығы 150 МВт болатын энергетикалық қуаттылықтар құрылысын салу ұсынысы мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Экономика және сауда министрлiгi, Энергетика және табиғи ресурстар министрлiгi Жаңажол мұнай-газ кен орнының жолай өтетiн газын қуаттылығы 150 МВт iске қосылатын газ құбырлы электр станциясына пайдалану үшiн оны өндiру жөнiндегi шығынның көлемiнен аспайтын баға бойынша сатуды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Ақтөбе облысының әкiмiне жүктелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi