О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1996 г. N 847
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 марта 1997 г. N 335
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 1996 г. N 847 P960847_ "О мерах по повышению качества и дальнейшему развитию юридического образования в Республике Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 30, ст. 270) следующие изменения:
в пункте 1:
абзацы второй и четвертый исключить;
признать утратившим силу пункт 3;
пункты 4 - 8 считать пунктами 3 - 7.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 шiлдедегi N 847 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң қаулысы 1997 жыл 17 наурыздағы N 335
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етедi:
"Қазақстан Республикасында заңгерлiк бiлiм берудiң сапасын
арттыру және одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан
Республикасы Үкiметiнiң 1996 жылғы 8 шiлдедегi N 847 қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 30, 276-құжат) мынадай
өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақта:
екiншi және төртiншi абзацтар алынып тасталсын;
3-тармақтың күшi жойылған деп танылсын;
4-8-тармақтар 3-7-тармақтар болып есептелсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi